Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Diken Görmek

Rüyada Diken Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Diken Görmek Anlamı

Rüyada diken görmek ,kuvvetli ve inatçı düşman ,fitne ,gıybet ve şifa kavramları ile birlikte tabir olunur. Rüyada bir yerine  diken batıp ta acısını hissetmek rüyanın gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada vücuda diken battığını görmek

Rüyada vücuda diken battığını görmek ,dikenin nereye battığı ile birlikte yorumlanır. Ele diken batması ,yakın tanıdığı ve daha önce yardım ettiği  birinin ihanetine uğramaya ,üzüntü yaşamaya işaret eder. Kalbe  batması ,sevdiği kişilerle yaşanacak problemlere ve gönül acısı çekmeye işaret eder. Kulağa  batması ,rüya sahibinin gıybet ve dedikodu yapmasına ve bunun sonucunda ciddi sıkıntılar ile karşılaşmaya işaret eder.

Göze diken batması ,nazara gelmeye ,rüya sahibini sihir, büyü işleri ile helak etmek isteyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada ayağına diken batması ,çıkılacak yolculukta engellerle karşılaşmaya delalettir. Rüyada kıçına diken battığını gören ,en sevdiği kişilerin ihanetine uğrar. Diken sayısı ne kadar çok ise, ihanet  edenlerin sayısı o kadar fazla olacak demektir.

Rüyada ağız ve boğaza diken batması , acı sözler yüzünden üzülmeye ,rüya sahibinin hakarete maruz kalmasına ve üzüntü yaşamaya işaret eder. Rüyada karın bölgesinde çokça dikenler görmek ,haram mal yemeye ,bedelsiz kazanca ve bu kazanç ,mal yüzünden rüya sahibinin başını belaya sokmasına işaret eder.

Rüyada bir et yemeyen bir kuşun eve diken getirdiğini görmek ,müjdeli haber almaya ,et yiyen bir kuşun eve diken getirmesi ise kötü bir haber almaya işaret eder.

rüyada diken tarlası görmek

Rüyada diken tarlası görmek

Rüyada diken tarlası görmek ,rüya sahibinin muhatap olduğu insanlar olarak tabir olunur. Rüyada çiçekli diken tarlası görmek ,iyi ve kötü insanların yaşadığı ortama ,dikenlerin çok olduğunu görmek ise rüya sahibinin kötü insanlardan çevre edindiğine işaret eder.

Tarlada dikenleri eze eze yol aldığını görmek ,rüya sahibinin karşısına çıkacak olan engelleri bir bir aşmasına ,düşmana galip gelmeye ,kuvvet kazanmaya işaret eder.Dikenleri tarlasından kendi eliyle diken toplayıp yediğini görmek ,rüya sahibinin kendine yapılan kötülüklere iyilik ile cevap vereceğine, güzel ahlaklı ve zeki bir insan olmaya işaret eder.

Rüyada diken temizlemek

Rüyada diken temizlemek dertlerden bir bir kurtulmaya , günahların affına ve huzurlu günler yaşamaya işaret eder. Rüyada bahçedeki dikenleri temizlemek ,ev halkının huzurunu bozan bir durumun sona ermesine ,sokakta diken temizlemek ,rüya sahibinin bir beladan kurtulmasına ,tarlada diken temizlemek ise ,kazancın artmasına ,iş ile ilgili sorunların ir bir ortadan kalkacağına delalet eder.

rüyada diken temizlemek

Rüyada diken yemek

Rüyada diken yemek ,dikenin rengine göre tabir olunur. Rüyada yeşil dikeni yemek ,dinden sapmaya ,günah işlemekten zevk almaya ,haram ve helali gözetmeden yaşamaya işaret eder. Sarı renkli  dikeni yemek ,hastalanmaya ,beyaz renkli dikeni yemek ,hasta için şifaya ,borcu olan için borcunu ödemeye işaret eder.

Düşte Tencerede dikenleri pişirmek ,rüya sahibinin güçlü ve kuvvetli olduğuna, maddi ve manevi sıkıntılardan kendi gücü ve iradesi ile kurtulmaya ,belanın def edilmesine ve hastalıktan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada siyah renkli diken yemek ,rüya sahibinin karşı cinsten çok kötü birisi ile ilişki yaşamasına ve başına büyük bela almasına işaret eder. Rüyasında dikenler kusmak ,huzura ermeye, hatalardan dönmeye ve güzel günlere işaret eder.

Rüyada Ada Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku