Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Nargile İçmek

Rüyada Nargile İçmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Nargile İçmek  ve rüyada nargile hazırlamak , Rüyada hamamda nargile içmek  tasvirleri genel itibarla boş beleş işlerle uğraşmaya işarettir. Ancak Bu rüyada nargilenin nerede ve nasıl içildiği rüyanın yorumuna dair ip uçları verir.

Başka birinin içtiği nargileyi almak ve içmek  ,rüya sahibinin  yaşayacağı sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Hamamda Nargile İçmek

Rüyada hamamda nargile içmek ,rüya sahibinin işlediği bir günahtan dolayı muzdarib olmasına  işaret eder. Hamam tasvirli rüyalar   ise  pek hayırlı değildir.  Hamam içinde nargile içerken etrafın aşırı derecede dumanla kaplanması ,kişinin sıkıntı yaşayacağı bir olay yaşamasına işarettir.

Rüyada nargile marpuçunun yılana dönüştüğünü görmek , rüya sahibine çok yakın olan birinden gelecek kötülüğe işarettir. Bu durumda Nargileyi içine çekerken duman çıkmaması ise rüya sahibinin içine kapanmasına ve derdini kimseye anlatamamasına delalet eder.

Hamamda nargile içerken birden bire nargilenin kanatlanıp uçtuğunu görmek ,rüya sahibi için hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişi sıkıntılarından kurtulur ve  Korkularından emin olur.

Hamamda çok sayıda nargileyi bir arada görmek  ise rüya sahibinin çevresini saran kötü ruhlu ve boş beleş insanlara işaret eder.

 

nargile hazırlamak

 

Rüyada Nargile Hazırlamak

Rüyada nargile hazırlamak ,kişinin kendi hatasından dolayı uğrayacağı zarara işarettir. Eski  bir nargileye tütün koymak ise önceki  yaşantılarda var olan   olumsuzlukları tekrar yaşamaya işaret eder.

Rüyada elinde nargile ile gezdiğini görmek ,rüyayı gören kişinin fuzuli işlerle uğraşmasına ve bu yüzden işinde zarar etmesine işaret eder.

Rüyada nargile üzerinde çokça tütün görmek  ise rüya sahibinin bir korku yaşamasına işaret eder. Tütünleri yakmadan  elinden attığını görmek hayırlıdır. Ancak Tütünü elinden düşürdüğünü görmek , devam eden bir sıkıntının sona ereceğine işarettir. Tütünü yakmak ise , kişinin düşman kazanacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği bir kişinin elinden  nargile almak ,o kişi ile yaşanacak probleme işaret eder.  Eğer bu  nargileyi içerse kavga eder. Ancak içmez ise ,önemsiz bir tartışma yaşamaya delalet eder.

Rüyada Güzel bir kadının getirdiği nargileyi içmek ise  iftiraya maruz kalmaya işaret eder. Nargile içerken sürekli öksürmek , rüya sahibinin dedi kodular yüzünden yaşayacağı sıkıntıya işaret eder.

Rüyada nargile içerken boğulma hissi yaşamak , zarar etmeye işarettir.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku