Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ateşe Üflemek

Rüyada Ateşe Üflemek

tarafından admin
rüyada birine üflemek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Ateşe Üflemek Anlamı

Rüyada ateşe üflemek rüya sahibinin fitne ve fesat insanlarla muhatap olduğuna ve bu yüzden problemlerin yaşanmasına ,sıkıntılardan kurtulmak için çare aramaya işaret eder.

Rüyada yatak odasında çıkan bir ateşi üfleyerek söndürmeye çalışmak ,eşe ya da sevgiliye iftira atılmasına ,aile içinde huzurun bozulmasına işaret eder.

Rüyada mutfakta çıkan ateş  maddi sıkıntılara ,bereketin azlığına delalet eder.

Rüyada kendi üstü başının alevlendiğini ve bu alevleri üfleyerek söndürmeye çalışmak ,rüya sahibine atılacak büyük bir iftiraya ,yalnızlık çekmeye ,kendi problemleri ile baş başa kalmaya  ve bu durumdan dolayı uzun zaman mutsuzluk yaşamaya işaret eder.

Rüyada komşusunun evinde yangın görüp o yangını üfleyerek söndürmeye çalışmak ,dedikodular yüzünden komşusu ile arasının açılmasına ve sonradan pişman olup özür dilemeye işaret eder.

Rüyada alevler içinde vahşi bir hayvan görüp ,hayvanın üzerindeki  ateşi  üfleyerek söndürmeye çalışmak :

Rüya sahibine düşman olan kişilere ve rüya sahibinin onlara iyilik etmesine ,kötülüğe karşı iyilik ile cevap vermeye ,yüksek ahlaklı bir kişiliğe işaret eder.

Rüyada evinin bahçesinde kuyu olup ta bu kuyudan ateş çıktığını ve alevleri üfleyerek söndürmeye çalıştığını görmek ,işlerin ters gitmesine, kısmetsiz hallere ,iş hayatında rüya sahibinin yaşayacağı ciddi bir probleme işaret eder.

Rüyada içinde olduğu bir araba çıkan yangını üflemek suretiyle söndürmeye çalışmak ,rüya sahibinin çıkacağı yolculukta zahmet çekeceğine delalet eder.

Rüyada ateşe üflemek ürpertici rüyalar grubunda değerlendirilir ve ihtar hükmündedir.

Rüyada kendi mezarını görüp te ,içinde alevler görmek ve bu alevleri yine kendi nefesi le söndürmeye çalışmak ,rüya sahibinin işlediği büyük bir günahın varlığına ,bu yüzden duyulacak büyük pişmanlığa ve tövbe etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kalbinde Alevler Görmek

Rüyada kalbinde alevler görmek : Rüyasında kalbinin yandığını ve bu yangını üfleyerek söndürmeye çalışmak ,rüya sahibinin aşk ya da ayrılık acısı yaşamasına ,bu yüzden çok üzüntü çekmeye İşaret eder.  Aynı zamanda sevdiği birinden ayrılmaya ,sevdiklerine karşı hatalı davranışlar içinde olmaya ve sonradan duyulacak büyük pişmanlığa delalet eder.

Rüyada yemek pişirdiği bir alevin üzerine üflemek ,iş hayatında kazanç getirecek işlerle uğraşmaya ,bereketin artmasına ,çok çalışmaya ve bununla birlikte gelecek yüksek maddi kazanca işaret eder.

Rüyada sokak ortasında ateş yakmak maksadıyla odun parçalarına üflediğini görmek ,rüya sahibinin başına bela aradığına ,hal ve hareketlerine dikkat etmediğine işaret eder.

Rüyada kendinin yandığını ve diğer insanların ateşi üflediğini görmek ,kötülük görmeye ,fitneye maruz kalmaya , rüya sahibi hakkında yapılan dedikoduların bolluğuna işaret eder.

Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku