Ev Hayvan Tasvirli Rüyalar Rüyada Penguen Görmek

Rüyada Penguen Görmek

tarafından admin

Rüyada Penguen Görmek

Pengueni rüyada görmek, rüya  sahibinin eş ya da sevdikleri olan durumuna işaret eder. Penguen aynı zamanda kişinin ailesi ile olan durumuna işaret eder. Pengueni doğal ortamında görmek , eş veya sevgili ile olan ilişkinin güzelliğine işarettir. Deniz kenarında sıcak havada penguen görmek , eşler arasında problemler çıkmasına işaret eder.

Evin içinde penguenler  görmek , aile ilişkilerinde bozulmaya işaret eder. Penguenle konuşmak ,sorunların diyalog yoluyla çözüme kavuşmasına delalettir.

Rüyada penguenlerin uçtuğunu görmek

Rüyada penguenlerin uçtuğunu görmek ,rüya sahibinin yaşayacağı ayrılıklara işaret eder. Birden çok penguenin bir arada uçması ,aileden birilerinin başka yerlere gideceğine işarettir. Bir penguenin uçması ise ,eş ya da sevgilinin başka bir yere göç etmesi anlamına gelir.

Rüyada kendi başının penguen kafasına dönüştüğünü görmek ,rüya sahibinin hatası nedeniyle aile içinde çıkacak bir takım problemlere işaret eder.

Kış mevsiminde karlar içinde penguen görmek hayırlıdır. Bu tasvirde işlerin yolunda olduğu anlamı çıkar . Ancak yaz mevsiminde penguen görülmesi bu durumun tam tersi olarak yorumlanır.

 

hasta penguen

 

Rüyada Hasta Penguen Görmek

Rüyada hasta penguen kişiye çok yakın birinin hastalığına işaret eder. Hasta bir penguenin öldüğünü görmek ,büyük hayal kırıklığı yaşamaya işarettir. Hasta penguenin iyileştiğini görmek ,rüya sahibinin hasta olan bir yakınının şifa bulmasına delalettir.

Rüyada penguenin ağzında balık ile eve gelmesi çok hayırlıdır. Bu tasvirde balık bereket ve bolluk penguen ise rüya sahibinin güvendiği ve sevdiği bir yakınıdır. Bu rüyayı gören kişi sıkıntılarından kurtulur. Borçlu ise borcunu tez zamanda öder.

Rüyada dört ayaklı penguen tasviri ,ailevi ilişkilerin iyi olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin sevdikleri ile arası genelde güzel olur. uzun süren mutluluk hissi hasıl olur.

 

 

Rüyada Penguen Sürüsü Görmek

Rüyada penguen sürüsü görmek ,rüya sahibinin ailesine işaret eder. Penguen sürüsünün ortasında olmak ,rüya sahibinin güvende olduğuna ,korkularından emin olmasına işaret eder. Penguen sürüsünün halka halinde durması ,ailenin birlik ve beraberliğine işaret eder. Sürünün dağınık olarak başı boş dolaşması ise ,aile fertlerinin başına buyruk hareket ettiğine işaret eder.

 

Rüyada Ay Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku