Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Pul Görmek

Rüyada Pul Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Pul Görmek

Rüyada pul görmek , Rüyada posta pulu görmek tasvirleri farklı şekillerde yorumlanır. Ahmed-i Dai’ye göre rüyada görülen pul iflas etmek ve maddi zarardır.  Rüyada metal pullar görmek ,iş hayatında zarara uğramaya işarettir. Pulun hacmi işaret edilen durumun zaman olarak değerine ,rengi ise iyi ya da kötü hallere işarettir. Paraya pul yapıştırmak ,iflas etmeye ,mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada Damga Pulu Görmek

Rüyada damga pulu görmek ,resmi işlerle alakalı bir tebligat almaya ,mahkeme veya icra haberine işaret eder. Bu rüyada damga pulunun rengi önem arz eder. Beyaz damga pulu görmek ,müjdeli habere , siyah renkli damga pulu ise ,kötü habere işaret eder.

Damga pulunu bir kağıda ya da zarfa yapıştırmak , yeni iş fikirlerine , işinden ayrılmaya işaret eder.

 

 

Rüyada Posta Pulu Görmek

Rüyada posta pulu görmek ,iki şekilde tabir olunur.

Posta pulunu zarf ya da mektup üzerinde görmek , pulun rengi açık tonda ise ,müjdeli habere işarettir. Pul rengi koyu tonda ise beklenen bir haber olması ve bu haberin kişiyi üzmesine işarettir.

Posta pulunu alnında yapışık olarak görmek , hapse mahkum olmaya veya uzunca bir süre yaşadığı yerden uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada pul görmek tabiri ile ilgili olarak ,pulda devlet başkanı görmek ,ceza almaya ,hapsa mahkum olmaya işaret eder.

Güvercinin ağzında pul görmek , beklenen bir durum ile ilgili çok sevindirici bir haber almaya işarettir. Vahşi bir hayvanın ağzında pul görmek ,tehdit almaya ve bu yüzden sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Rüyada pul satın almak ,bile bile zarar etmeye , işlerin bozulmasına ve üzüntüye işaret eder. Ne kadar çok pul satın alınırsa sıkıntının süresi o kadar uzun olacak demektir.

 

rüyada damga pulu

Rüyada her hangi bir yerde gezerken üzerine pul yapıştığını görmek ,belaya bulaşmaya ve sıkıntı yaşamaya işaret eder. Paranın üzerinde yapışık pul görmek ,eve girecek hırsıza işarettir.

Rüyada pul üzerinde insan sureti var ise , o suret rüya sahibinin düşmanına işaret eder.

Rüyada pul yakmak ,hayırlıdır. Yanmış pullar görmek ,rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulacağına , maddi ve manevi huzura kavuşacağına işaret eder.

Yırtık ve harap olmuş halde eski pullar görmek , pulun rengine göre değişir. Açık renkli ise ,mirasa ya da eski borçlardan kurtulmaya işarettir. Koyu renkli ise , eskiden işlenen bir günahın ceremesini çekmeye , bedel ödemeye işaret eder.

 

Ayrıca Bakınız(Rüyada Zarf Görmek)

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku