Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Ada Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada ada görmek tasviri  kişinin yalnızlığı ile müsemmadır. Nitekim bu rüya çaresizliğin ve yalnız kalmışlığın bilinç altındaki yansıması ile muteberdir. Bu rüya farklı durumlar ile yorumlanır.

Rüyada Kendini Adada Bir Başına Görmek

Büyük bir yalnızlığın içinde olmaya ,kendini çaresiz hissetmeye ,etrafından habersiz olmaya , psikolojik yıkım içinde olmaya ,umutlarını yitirmeye işaret eder. Kayalıklarla kaplı adada olmak dert ve kederin çokluğuna işaret eder. Bom boş bir adada yapayalnız olmak ,dertleri ile baş başa kalmaya, kimseye derdini anlatamamaya ve bu yüzden sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüyada kendini bir adada iken şelalelerin olduğu bir yerde görmek , emeğin karşılığını alamamaya ,insanlara sevgi ile yaklaşmasına rağmen karşılık bulamamaya ,sevdiği insanlar karşısında sürekli yanlış anlaşılmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Ada Görmek

Rüyada yeşil ada görmek tabiri ile ilgili olarak ; yeşil bir adada olmak ,umutların tükenmediğine ,ümit var olmaya. Problemlerden kurtulmaya ,gelecek müjdeli haber işaret eder. Yeşil bir adada uyuduğunu görmek ,kısa bir zaman dilimi içinde müjdeli bir haber almaya ,huzurlu günlerin yakın olduğuna işaret eder. Adada yalnız iken balık tutup yediğini görmek ,iş hayatında çok güzel gelişmelerin olacağına ,bereketin artmasına ,rüya sahibine tahmin etmediği yerden gelecek para ve mala işaret eder.

Adada Farklı İnsanlar Görmek

Adada farklı insanlar ile yaşamak ,eş dost ve akrabalardan ayrılmaya ,büyük kalabalıklar içinde yapayalnız kalmaya ,kendini zaman içerisinde değersiz bir insan olarak görmeye ve çaresizlik duygusu içinde olmaya işaret eder.

Rüyada Adanın Battığını Görmek

Rüyada adanın battığını görmek ,yalnızlıktan kurtulmaya ,yeni insanlar ile tanışmaya ,  hayırlı evlada ,aileye yeni katılacak ve ilerde çok hayırlara vesile olacak çocuğa delalet eder.

Adaya Uzaktan Bakmak

Adanın kişiden uzakta olması yalnızlıkların yaşanmayacağına ,rahat ,kaygısız bir ömre işaret eder. Rüyada görülen ada ne kadar uzakta ise rüyayı gören kişi yalnızlıklardan o kadar uzak olur.

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku