Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Sel Suyuna Kapılmak

Rüyada Sel Suyuna Kapılmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Sel Suyuna Kapılmak

Bu rüya sıkıntılı rüyalardandır. Bu rüya aslı ile tabir olunur.

Rüyada yağmurla birlikte sel olduğunu görmek , hayal kırıklığı yaşayacak bir takım olayların olmasına işarettir. Evin içinden sel aktığını görmek ,aile fertleri arasında çıkacak probleme işaret eder.

Sele kapıldığını görmek ,rüya sahibinin üzüntüye düşmesine ve uzun süre bu durumun etkisinde kalacağına işaret eder.

Rüyada Sel Suyu İçmek

Rüyada sel suyu içmek , rüya sahibinin doğru zannettiği ,yanlış bir yolda olduğuna işarettir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı görene bir ihtar hükmündedir.  Rüya sahibinin yapmak istediği bir işi ,hiç düşünmeden yaptığına ve o iş yüzünden sıkıntı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sel suyuna düşmek ve  bu suyu içmek ,aynı zamanda yalancı insanlara işaret eder. Rüya sahibinin , yalanlara inanmasına ve bu yüzden sıkıntıya düşmesine delalettir. Sel suyu içerken , insan yüzü görünür ise , görünen yüzün sahibinin yalancı olduğuna işarettir.

Rüyada sel  , çetin düşman ile de tabir olunur. Sel suyu ile kaybolup gitmek , maddi ve manevi zarar etmeye işarettir.  Evde mutfakta sel olduğunu görmek ,birden bire fakirliğe düşmeye ,malını ya da işini kaybetmeye işaret eder.

Rüyada sele kapılıp giderken ağzına balık girdiğini görmek ,rüya sahibinin büyük bir sıkıntıdan kurtulacağına işarettir. Balık ne kadar büyük ise o derece manevi huzur ve maddi kazanç olacak demektir.

Rüyada sele  maruz kalıp ,yılana sarıldığını görmek ,düşmandan gelecek büyük bir zarar olarak tabir olunur. Nitekim yılan tasvirli rüyaların gerçekleşme ihmali çok yüksektir.

Rüyada Çamurlu Sel Görmek

Rüyada çamurlu sel görmek , haram mal ile tabir olunur. Çamur ile birlikte gelen selin içine düşüp gitmek , rüya sahibinin malı yüzünden yaşayacağı büyük bir probleme işarettir.

Çamur halindeki suyu içmek ve bu surette boğulduğunu görmek ,yapılan bir hatadan dolayı ciddi sıkıntıya düşmek olarak tabir olunur.

Rüyada Arabayla Sele kapılmak

Rüyada Arabayla Sele kapılmak rüya sahibinin yolculuğa çıkacağına işaret eder. Ancak  yolculukta bir takım problemlerin yaşanması ihtimali çok yüksektir. Planlanan yolculuk ile ilgili tedbirli olunması gerektiğine dair ihtar hükminde olan bir rüyadır.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku