Ev H Harfi İle Başlayan Rüyalar Rüyada Hamama Gitmek

Rüyada Hamama Gitmek

tarafından admin

Rüyada Hamama Gitmek Anlamı Nedir?

Rüyada hamama gitmek hayırlı değildir. Her ne kadar gerçek hayatta hamam, arınma mekanı olsa da rüyada bu durum tam tersi olarak yorumlanır.

Rüyada hamama girmek ,yakın zamanda bir takım sıkıntılar yaşanacağına işaret eder. Bu sıkıntıların kaynağı ise karşı cinsten birisi olarak karşınıza çıkacaktır.

Hamamda çok sıcak su ile yıkanmak ; rüya sahibinin işlediği bir günah nedeniyle acı çekmesine işarettir. Hamamda tellek yardımı ile yıkanmak ,iftiraya uğramaya delalet eder.

Rüyada hamama girip yıkanmadığını görmek ,bir hatadan dönmeye işaret eder.

Yıkık, viran olmuş bir hamama girmek, kişinin geçmişi hakkında yapılan dedikoduya işaret eder.

Hamamda insan suretinde ama yüzleri belli olmayan varlıklar görmek ,rüya sahibinin çevresindeki gizli düşmanlara işaret eder. Bu varlıklara dokunmak zarar görmeye işarettir.

 

Hamamda kendini köpükler içinde görmek ,rüya sahibinin beladan uzak durması gerektiğine delalettir.

Hamamda beyaz elbise içinde çok güzel bir kadın görmek ,rüya sahibinin masum birine karşı eziyet ettiğine işarettir. Beyaz giyimli kadına sarılmak   , yapılan eylemden dolayı çok pişman olmaya delalet eder.

Rüyada hamamda mermer taşa uzandığını görmek ,rüya sahibinin hastalanmasına ve hastaneye yatmasına işarettir. Sıcak mermer taşta uzun süre yatmak ,hastalığın uzun soluklu olacağına işarettir.

Rüyada hamama girip ,hamamda kaybolduğunu gören kişi ,dünyevi sorunların çoğalmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi hal ve hareketlerinde dikkatli olmalıdır.

 

rüyada hamamda yıkanmak

 

Hamamda soğuk su ile yıkanmak ,sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Hamam inşaatında çalıştığını görmek ,bile bile zarar etmeye işarettir. Rüya sahibinin çirkin işlerle vakit geçireceğine işarettir.

Rüyada Hamamda Hayvan Görmek

Rüyada hamamda  hayvan görmek , ihtar hükmünde olan rüyalardandır. Hamamda görülen hayvanlar ,rüya sahibinin dost zannettiği düşmanlarıdır. Rüya sahibi ,hayvanları kendi yıkıyor ise ,bu düşmanlar kişiye ,en yakın duran insanlardır.

Rüyada hamamda böcekler görmek

Rüyada hamamda böcekler görmek ,rüya sahibini çekemeyen ,dedikoducu insanlara işarettir. Böcekleri öldürdüğünü görmek ,bu tarz insanlardan uzaklaşmaya ,işarettir. Bu r5üyayı gören kişi manevi rahatlığa kavuşur.

Rüyada hamamda kendini çıplak görmek , bir olaydan dolayı savunmasız kalmaya işret eder. Rüya sahibinin kendi güçsüz hissedeceği bir dönemin başlangıcına delalettir.

Rüyada hamamda su içmek ,hasta olan için şifaya ,sıkıntısı olan için bu sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku