Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » RÜYADA İĞNE GÖRMEK

RÜYADA İĞNE GÖRMEK

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada İğne Görmek Anlamı

Rüyada iğne görmek hayırlı rüyalardandır. İğne emek ,çalışmak, kazanç kavramları ile muteberdir. Ancak bu rüyada iğnenin büyüklüğü ve rengi rüyanın doğru yorumlanmasında elzem bir haldir.

Rüyada büyük ve temiz iğne görmek ,yakın zamanda işlerin yoluna gireceğine ,maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Kısa ve temiz iğne görmek ,sıkıntılı bir süreçten sonra yaşanacak ferahlığa işarettir.

Bekar birinin rüyada iğne görmesi hayırlıdır. İğne büyük ve temiz ise hayırlı bir evliliğe ,iğne kısa ,siyah renkli ve paslı ise kötü gidecek bir evliliğe işaret eder.

Kendi elbisesini iğne ile dikmek  ,azim ve çalışkanlık ile elde edilecek mala işarettir. Eldeki iğnenin kırılması ise hayal kırıklığı yaşamaya ,işlerin bozulacağına delalet eder.

İğnenin vücudun herhangi bir yerine batması hayırlıdır. Ele batan iğne görmek acı hissi ile birlikte ise helal kazanca, berekete işarettir. Kalbe batan iğne acı hissi ile birlikte görülürse sevdiğine kavuşmak olarak tabir olunur. Ayağa iğne batması bol kazançlı bir yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Evde bir sürü kırık iğne görmek iş hayatında yaşanacak problemlere delalettir.

Gözüne iğne paslı iğne battığını görmek ,haram işlerle meşgul olmaya işaret eder.

İğne ile beyaz bir elbise diktiğini görmek çok yakın bir zamanda büyük bir müjde almaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi kalp temizliği ile muteber maddi ve manevi rahatlığa kavuşacak demektir.

Mezarlıkta iğne ile kefen diktiğini görmek

Mezarlıkta iğne ile kefen diktiğini görmek ömrün uzamasına işaret eder. Hasta olan bir kişi bu rüyayı görür ise şifa bulacak demektir.

Rüyada iğne sattığını görmek ,eldeki malın ziyan olmasına ,israf etmeye işaret eder. Elindeki iğneleri sokağa savurduğunu görmek ,kişinin boş işlerle uğraşmasına ,emeğinin karşılığını alamayacağına işarettir.

Rüyada dile iğne batması  ,dedikodular yüzünden sıkıntı yaşanmasına işarettir. Bu rüyada dilde acı var ise sonu rahatlıktır.

Rüyada iğne çalmak haram mal ile tabir olunur.

Rüyada iğne ile bulut,yıldız gibi gökte var olan maddeleri diktiğini görmek ,kişinin hayallerine ulaşacağına ve çok büyük bir mutluluğa delalet eder.

İğne ile kuyu kazdığını görmek azim ve sebat ile gelecek helal mala işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku