Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » RÜYADA KOMUTAN OLMAK

RÜYADA KOMUTAN OLMAK

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada komutan olmak  tasviri askerlik ile alakalı  görünse de aslında  makam  ,servet , zor işler ve bazen olumsuz durumlar olarak yorumlanır.

Rüyada komutan olmak  , rütbenin derecesine ve nerede komutanlık yapıldığına bağlı olarak farklı anlamlar taşır. Kendini yeşil üniforma giymiş şekilde komutan olarak görmek ,dünyada yakın bir zamanda şöhrete kavuşmaya ,maddi dertlerden kurtulmaya işaret eder.

Bir askeri birlikte komutan olmak , rüya sahibinin işinde ilerlemesine ,halk içinde itibar sahibi olacağına işarettir. Rüyada beyaz üniformalı komutan olduğunu görmek rüya sahibinin çok yakın bir zamanda alacağı müjdeli habere işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin beklentisi var ise hayırlı şekilde sonuçlanır.

Rüyada evde komutan görmek  ,rüya sahibi için zorlu bir dönemin başlangıcına işarettir. Şayet komutan yatak odasına girerse ,eş ya da sevgili ile bir takım problemlerin yaşanmasına delalet eder.

 

Kendini harp meydanında komutan olarak görmek , iş hayatında zorluk yaşamaya ancak bu zorlukları kendi gücü sayesinde aşmaya işarettir.

Rüyada bir kente komutan olmak ,halk içinde itibarın artmasına , servet sahibi olmaya işaret eder.  Komutanlık rütbesi ne kadar yüksek ise o derece itibar anlamına gelir.

Rüyada  askerler ile sohbet ettiğini görmek ; Rüya sahibinin yeni ve azimli insanlar ile tanışacağına işarettir. Askeri kucakladığını görmek , yeni insanlar ile ortaklık yapmaya ve kazançlı işlere girmeye işaret eder.

Rüyada Asker Elbisesi

Rüyada asker elbisesi yıkadığını görmek , dünya işlerinden yavaş yavaş el çekmeye işarettir. Elbise yıkandıktan sonra tertemiz olur ise huzurlu bir dönemin başlangıcına işaret eder. Ancak elbiseyi yıkamaya rağmen ,elbisede leke kalır ise , maddi ve manevi sıkıntıların yaşanacağına işaret eder.

Kendini komutan olarak görüp ,bir sürü komutanın içinde bulmak ,rüya sahibi için hayırlıdır. Bu tasvirde diğer komutanlar ,rüya sahibinin muhatap olduğu insanları işaret eder.

Komutan tasvirli rüyalar aynı zamanda devlet nezdinde kişiye gelecek makama ve devletten yardım almaya işarettir.

Rüyasında  komutan olup uçtuğunu görmek , mekan değiştirmeye işaret eder. Rüyayı gören kişi rahatlık hisseder ise ,gittiği yerde itibar sahibi olur. Fakat rüya sahibi sıkıntı hisseder ise bu durum rüya sahibi için hayırlı değildir.

 

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku