Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Şişmanladığını Görmek

Rüyada Şişmanladığını Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Şişmanladığını Görmek Anlamı

Rüyada şişmanladığını görmek ,rüya sahibinin nefsinin arzu ve heveslerinin peşinde koştuğuna delalet eder. Rüyada şişmanlık kişinin nefsi olarak yorumlanmıştır. Rüyada hiç bir şey yemediği halde birden bire kilo almak nefsi arzuların peşinde koşmaya ve günah işlemeye işaret eder. Rüyada kendini olduğundan kilolu olarak görüp karnının patlayıp organlarının dışarı çıktığını görmek ,rüya sahibinin tövbe etmesine ,hataların farkına varmaya ve pişmanlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada kendini çok şişman ve pis kokular içinde görmek ,haram mal yemeye ,kul hakkına girmeye  işaret eder.

Rüyada evinde aile bireylerinden birini olduğundan daha şişman görmek ,bereket ve bolluk ile geçecek bir yıla işaret eder.

rüyada kilo almak

Rüyada şişman iken tuvalete gidip hacet eylerken ,kendini zayıflar halde görmek ,kötü giden işlerin düzelmesine ,sıkıntı veren bir durumdan kurtulmaya ,hasta için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada kendini şişman olarak  mezara defnedilir halde görüp ,şişmanlığından dolayı mezara sığmamak ,rüya sahibinin arzu heveslerinin peşinde koştuğuna ,hiç bir şeyden ders almadığına ,ömrünü sadece yiyip ,içmek ve eğlence ile geçirdiğine işaret eder. Mezara sığmamak tarzında görülen rüyalar, tesirli ve ihtar hükmünde olan rüyalardandır.

Rüyada çok şişmanladığını ve bu yüzden doktora gittiğini görmek ,rüya sahibinin nefis terbiyesi için birisinden yardım almasına ,kötü alışkanlıklardan kurtulmaya ,hataların farkına varıp ,pişmanlık yaşamaya ve huzurlu günlerin başlangıcına işaret eder.

Rüyada aşırı kilolar nedeniyle yürüyemediğini görmek , rüya sahibinin haksız kazanç nedeniyle çok zengin olacağına ancak parasının ve malının faydasını göremeden hastalanacağına işaret eder. Rüyada sadece bir tarafını şişman olarak görmek ,rüya sahibinin hayatını etkileyecek bir karar aşamasına olduğuna işaret eder. Eğer sağ tarafı daha şişman ise , verilen karar hayırlı olacak  ,sol taraf daha şişman ise verilen karar hayırsız olacak demektir.

Rüyada kendini şişman olarak dar bir elbise içinde görmek ,rüya sahibinin kendini sıkıntıya sokacak işlerle meşgul olduğuna işaret eder. Şayet elbise geniş ise ,rüya sahibinin geniş mezhep birisi olduğuna ,kendini yargılamayan bir kişiliğe ve hayatını dolu dolu yaşamaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku