Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Direk Görmek

Rüyada Direk Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Direk Görmek Anlamı

Rüyada direk görmek ,ibadet ,ilim adamı ,makam ,ömür kavramları ile müşterek tabir edilmiştir.

Cafer-i Sâdık ‘a (r.a.) göre

– Sözünün eri olmak

– Doğru söz

– Yüksek makam

İbn-i Sîrîn ‘e göre

-Çocuk

-Makam

-Mal

-Takva

Kavramları ile birlikte tabir edilmiştir.

Kirmani’ye göre rüyada demir direk  görmek, iş hayatındaki başarılara ve doğruluğa işaret  eder.

Rüyada bulunduğu yerde çokça direklerin dikili olması,rüya sahibinin ilim ehli ve güzel ahlaklı insanların yanına gideceğine , kendine faydalı insanlarla dostluk kurmaya işaret eder. Mahallede bir direğin yıkıldığını görmek ,o mahallede sevilip sayılan ve bilge bir kişinin vefat etmesine işaret eder. Dağda tek başına bir direk görmek ,rüya sahibine devlet tarafından gelecek yardıma ve müjdeli habere işaret eder.

Rüyada Evde Direk Görmek

Rüyada evde direk görmek ; aile reisine işaret eder. Evde ağaçtan direk görmek aile reisinin helal yoldan kazanmasına ,aile içindeki huzura işaret eder. Evde bakır direk görmek ,aileyi huzursuz edecek kişilerin eve geleceğine ,demir direk görmek ,aile reisinin kudretli olmasına ve büyük bir sorunu gücü sayesinde çözmesine ,sarı direk görmek ,babanın hastalanmasına ,işaret eder. Yatak odasında küçük direkler görmek ,evladı olmayan için çocuk sahibi olmaya işaret eder. Evde iki tane direk görmek , evlilik yoluyla kurulacak akrabalıklara ve bu akrabaların çok iyi insanlar olacağına işaret eder.

Rüyada evin içinde yerde yatan bir direk görmek ,aile reisinin hastalığına ve güçten düşmesine ,borçlanmaya ve sıkıntılı günlerin yaşanmasına işaret eder. Rüyada evin bahçesinde bir sürü direk görülür ise bu rüya sahibinin akraba ve dostlarına işaret eder. Bahçede direkler düzgün ve uzun ise ,dostların güvenilir olduğuna ,eğri ve kirli ise düşmanların çokluğuna ve iki yüzlü insanlara işaret eder.

rüyada direğe çıkmak

Rüyada Direğe Çıkmak

Rüyada direğe çıkmak ,direğin yapısı ve uzunluğu ile ilgili olarak tabir olunur. Rüyada ağaç direğe çıkmak ,aile reisi olmaya ,bekar için evlenmeye ,anne, baba ve kardeşlerine yardım edecek maddi ve manevi durumda olmaya işaret eder. Rüyada yeşil renkli bir direğe tırmanmak , ibadet ehli ve iyilik sahibi olmaya ,halk içinde hatırı sayılır bir konuma gelmeye ,kendisine diğer insanların imrenerek bakmasına ve huzurlu bir hayata işaret eder.

Rüyada beton direğe tırmanmak ,suni ve yapmacık ilişkilerin içinde olmaya , kadir kıymet bilmez birine aşık olup ,o kişinin uğruna hayatını rezil edecek işlerin peşinde koşmaya işaret eder. Rüyada demir direğe çıkmak ,güç sahibi olmaya ,zengin kişiler ile arkadaşlık kurmaya işaret eder.

Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüyada elektrik direği görmek ,rüya sahibinin aşık olmasına ve riskli işlerle uğraşmasına işaret eder. Elektrik direğini tırmandığını görmek ,heyecan verici işlerle uğraşmaya ,hayatına renk katacak karşı cinsten biriyle tanışıp ,heyecanlı ve mutlu günleri birlikte yaşamaya işaret eder. rüyada direkten düşmek ,hayallerin boş çıkmasına ,mutsuzlukların yaşanacağı bir döneme girmeye işaret eder. Rüyada elektrik direğini yanından geçerken çarpıldığını görmek ,birden bire aşık olmaya veya rüya sahibinin eline çok güzel bir fırsat geçeceğine işaret eder.

Rüyada Mermer Direk Görmek

Rüyada mermer direk görmek ,kadın ile tabir olunur. Bir adam rüyasında beyaz mermerden bir direğe sırtını yaslar ise ,ahlaklı ve zengin bir kadından destek alacak demektir. Rüyada mermer direğe sarılmak ,bekar erkek  için çok zengin ve ahlaklı bir kadın ile evlenmeye işaret eder. Bu rüyayı bir kadın görürse ,rüya sahibi yine bir kadından maddi ve manevi yardım alacak ve çok faydalar görecektir.

Rüyada Siyah Mermer Direk Görmek

Düşmana ve rüya sahibini kıskanan ,çekemeyen diğer insanlara işaret eder. Rüyada evin bahçesine kendi eliyle siyah mermer direk diktiğini görmek ,rüya sahibinin kendi hatası nedeniyle düşman kazanmasına işaret eder. Rüyada siyah mermer direklerle dolu bir yer görmek ,rüya sahibinin dikkatli olmasına ,kendini istemeyen insanlarla muhatap olmaya ve problem yaşamaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku