Ev K Harfi İle Başlayan Rüyalar Rüyada Kar Görmek

Rüyada Kar Görmek

tarafından admin

Rüyada Kar Görmek

 

Rüyada kar görmek hayırlı rüyalardandır. Aynı zamanda bu rüya insan psikolojisini rahatlatan ve umut veren rüyalar babındadır.

Mevsiminde görülen kar, rüyayı gören kişinin üzüntüsü var ise bu üzüntüden kurtulacağına işarettir. Ayrıca düşmana galip gelmek , işlerin yoluna girmesi ile tabir olunur.

Cafer-i Sâdık’a göre rüyada kar;
a) Bolluk
b) Ömür
c) Bol Kazanç
d) Ucuzluk
e) Devlet işleri

anlamına gelir.

Cabirü’l-Mağribî’ye göre bahar ayında kar görmek hayırlı değildir. Bu rüyayı gören kişi ,diğer insanlardan zarar görür.

 

rüyada beyaz kar

 

İmam Nablusi’ye göre , her yerde kar görmek ,rüya sahibinin yaşadığı yere ,felaket uğramasıdır.

Rüyada ateş üzerine yağan ancak erimeyen kar görmek ise  beladan uzak olmaya işarettir. Bu durum rüya sahibinin  düşmanları olduğuna ancak korkulacak bir durum olmadığına delalettir.

Rüyada Kar Fırtınası

Rüyada kar fırtınası ,rüyanın görüldüğü mevsime göre yorumlanır. Kışın kar fırtınasına maruz kaldığını görmek , çok hızlı gelişecek güzel durumlara işarettir. Kar fırtınasında koşarak gittiğini görmek ,sonu çok hayırlı olacak bir yolculuğa çıkmaya ,malına mal katmaya işaret eder. Karın altında kalmak ve bu suretle boğulmak ,çok zengin olmaya işarettir. Bu rüya yazın görünür ise tam tersi olarak yorumlanır. Yazın kar fırtınası görmek ,sıkıntı ve kederin artmasına ,zarar etmeye işaret eder.

Rüyada Beyaz Kar Anlamı

Rüyada beyaz kar  , hayırlıdır. Az yağan kar bereket ve bolluk , çok yağan kar yolculuktur. Ekilmiş bir tarla üzerine beyaz kar yağdığını görmek ,bereket bolluk ile geçecek bir yıla , sağlıklı geçecek bir ömre işaret eder. Ev içinde kar yığını görmek ,bekar için evliliğe işaret eder.

 

Rüyada kar anlamı

 

Rüyada kar yağar iken üşüdüğünü görmek  ,kazanç kaybına ve fakirliğe düşmeye işaret eder. Kar yağması esnasında  evde üşüdüğünü görmek ,rüya sahibinin yalnızlık çekeceğine işarettir. Yolda herhangi bir yerde kar üstünde gezerken üşümek ,iş hayatı ile ilgili sorunlar yaşamaya , işaret eder.

Rüyada Mevsimsiz Kar Anlamı

Rüyada mevsimsiz kar görmek ,sıkıntı ,hastalık ve kötü haber olarak tabir olunur. Yazın kar görmek ,yolculuğa çıkmaya ve bu yolculukta problemler yaşamaya işarettir. İlk baharda kar görmek ,hüzünlü bir haber almaya ,son baharda kar görmek ise , kısa süreli bir sıkıntıya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku