Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Dama Oynamak

Rüyada Dama Oynamak

tarafından admin
rüyada dama taşı görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Dama Oynamak

Rüyada dama oynamak Ebu Saidü’l-Vaaz’a göre günaha dalmak zarar ermek boş ilerle uğraşmak olarak tabir edilmiştir .Ancak rüyada dama  tasviri ile ilgili tabirimiz şu şekildedir.

Rüyada dama oynayıp kazandığını görmek :

Fakirlikten kurtulmaya ,maddi ve manevi sıkıntıların son bulmasına ,hasta için şifaya işaret eder. rüyada dama oynayıp kaybettiğini görmek ,keder ve üzüntüye düşmeye ,pişmanlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada dama oynamak , damanın  kiminle ve nasıl bir tahtada oynandığı ile muteber tabir olunur. Bir erkeğin bir kadınla dama oynaması ,yeni bir gönül ilişkisi başlangıcına işaret eder. Damada kadını mağlup etmesi ,bir kadını evlilik için ikna etmeye işaret eder. Aynı durum kadın için de geçerlidir.

Rüyada bir erkeğin bir erkekle dama oynayıp kazanması: Kazanç sağlamaya ,işlerin yoluna girmesine ,huzur ve mutluluğa işaret eder. Bir kadının başka bir kadın ile dama oynayıp kazandığını görmesi , isteklerin yerine geleceğine ,mutlu bir yaşama işaret eder.

Rüyada kocaman dama taşları görmek 

Büyük kar getirici bir iş planlamaya ,liderlik gerektiren vasıfları taşımaya ve halk içinde lider konumda olmaya işaret eder.

Rüyada simsiyah dama taşları görmek ,boş işlerle uğraşmaya ,zarar etmeye ,yüz kızartıcı işlerle meşgul olmaya delalet eder. rüyada dama taşını yuttuğunu görmek ,haram mal yemeye, kazançta noksanlığa işaret eder.

Rüyada yaşlı bir kişi ile dama oynayıp kazandığını görmek

Rüya sahibine yüklü miktarda miras kalmasına ,umulmayan yerden gelecek mal ve paraya delalet eder.

Rüyada makatından dama taşı çıktığını görmek , işlenen bir kabahatten dolayı sıkıntı çekmeye ,adli işlerle uğraşmaya ,başını belaya sokacak işlerle meşgul olmaya işaret eder.

Rüyada sofrada bir sürü dama taşı görmek ,aile içinde sıkıntı yaşamaya ,alınacak bir haberden dolayı üzülmeye ,aile fertleri arasında miras ya da mal tartışmalarının yaşanmasına işaret eder.

Rüyada devlet başkanı ya da bir kral ile dama oynadığını ve kazandığını görmek

Makamda ilerlemeye ,devletçe gelecek yardıma ,devlet işine girmeye delalet eder. Rüyada devlet başkanı ya da kral ile dama oynayıp mağlup olduğunu görmek hapse düşmeye delalet eder. Rüyada bir çocuk ile dama oynadığını görmek ,müjdeli habere ,kalp temizliğine işaret eder.

Rüyada komşusu ile dama oynadığını görmek

Dedikodu ve gıybet nedeniyle komşuluk ilişkilerinin bozulmasına ,dargınlık yaşanmasına ve bu yüzden üzüntü duymaya işaret eder. Rüyada bembeyaz gelinlik içinde bir kişi ile dama oynadığını görmek :Bekar için evliliğe, rüyayı gören genç kız ise kısmetinin açılmasına ,huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bir maymun ile dama oynadığını görmek ,büyük sıkıntıya düşmana ,iki yüzlü insanlardan zarar görmeye ,dost bildiği bazı kişilerce ihanete uğramaya işaret eder.

Rüyada renkli dama taşları görmek ,hayatına heyecan katacak birisi ile tanışmaya ,riskli ama eğlenceli işlerle uğraşmaya delalet eder.

Rüyada kırık dama taşları görmek ,işlerin bozulmasına ,yapılan planların bir türlü tutmamasına ,iş hayatı ile ilgili bir yakım engellerle karşılaşmaya ve çaresizlik yaşamaya işaret eder.

İlgili Tabirler

Rüyada Hz.Ebubekir ‘i (R.A)

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku