Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Define Bulmak

Rüyada Define Bulmak

tarafından admin
rüyada haine bulmak
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Define Bulmak Anlamı

Rüyada define bulmak ,definenin mahiyeti ,yeri ve nasıl bulunduğu ile müşterek tabir olunur. Rüyada define aramak genel manada helal rızık ve ele geçecek mal ve paraya işaret eder.

Rüyada  define aramak amacıyla arazide gezerken  bakır kazan içinde altınlarla dolu define bulmak , sağda solda boş boş gezip başına büyük bela olacak işlere karışmaya ,yeni düşmanlar edinmeye ve mahkemelik olmaya işaret eder.

Rüyada gümüş kazan içinde kıymetli taşlarla dolu define bulmak ,rüyayı gören kişi hasta ise ,hastalıktan kurtulmaya ,borçlu ise borcunu ödemeye  , maddi ve manevi dert ve kaygılardan kurtulmaya ,huzurlu ve problemsiz bir hayat yaşamaya işaret eder.

Rüyada yeşil beze sarılı bir define küpü bulduğunu görmek , define bulunan yerde bir mubarek kişinin mezarının olduğuna işaret eder.

Rüyada yıkık virane bir evde define için kazı yaptığını görmek ,yardım sever olmaya ,eşine ,dostuna ve diğer insanlara yardım etmek için gayret etmeye ,çok çalışmaya ve manevi huzura ermeye işaret eder. Nitekim Erzurumlu İsmail Hakkı Efendi’nin ‘Harabat ehlini hor görme zakir ,hazineye malik viraneler var ‘ kelamı bu tasvire ışık tutacak türdendir.

Rüyada define aradığı bir kuyudan kaynağı belirsiz ve ürpertici sesler duymak ,rüya sahibini çekemeyen ve ona zarar vermek isteyen habis ruhlu insanların varlığına ,bu insanların rüya sahibini huzursuz etmek için sihir ,muska v.s ile  uğraştığına işaret eder.

Rüyada Bir mezar içinde rüyada define bulmak

Rüyada Bir mezar içinde define bulmak  : Bu rüyada mezar içinde yatan kişinin ve rüyayı gören kişinin cinsiyetine ve genel durumuna göre tabir edilir. Bekar bir erkeğin rüyada mezar içinde yatan bir kadının yanında define görmesi , zengin biriyle evleneceğine ,evliliğin bereketli  ,huzurlu ve maddi kaygılardan uzak yürüyeceğine işaret eder. Bu rüya nadir görülen rüyalardandır ve bu bakımdan bazı tabircilerce mezarda yatan kişinin evleneceği kişi olma ihtimali yüksektir. Yanı başında define küpü bulunan ölü , güzel bir mahiyette görülmüş ise çok güzel biriyle evliliğe ,çirkin mahiyette görülmüş ise bedenen ve ruhen çirkin biriyle evliliğe işaret eder. Aynı durum kadın içinde geçerlidir.

Rüyada boş define küpü görmek

Rüyada boş define küpü görmek ,hayallerin peşinde koşmaya ancak hiç bir şey sahip olamadan ömrün geçip gideceğine işaret eder.

Rüyada define bulup içinden heykel çıktığını görmek ,rüya sahibinin hiç tahmin etmediği bir yerden mal edinmesine ,büyük mirasa ve maddi dertlerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada yatak odasında define küpü görmek ,görülen küplerin sayısı nispetince  çocuk sahibi olmaya , küp sayısı çok çok fazla ise torunlara ve  ailenin genişlemesine  işaret eder. rüyada kendi evinin içinde irili ufaklı define küpleri görmek ,aile fertlerine işaret eder. Şayet küplerden kırık var ise ,aile bireylerinden birinin üzüntü yaşamasına ,küpler nakışlı ise ailecek mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeye ve gelecek müjdeye işaret eder.

Ayrıca Bakınız :

Rüyada Nakkaş Olmak

Rüyada Altın Görmek

Rüyada Davul Görmek

Rüyada Cin Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku