Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Davul Görmek

Rüyada Davul Görmek

tarafından admin
rüyada ramazan davulcusu görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Davul Görmek Yorumu

Rüyada davul görmek ,haber, makam, belaya bulaşma ve mutluluk kavramları ile müşterek tabir olunur. Davul tasvirli rüyalarda davulu kimin çaldığı ve davulun nerede çalındığı ile davuldan gelen ses birlikte harmanlanıp yorumlanır.

Rüyada davul çalarak kapı kapı gezdiğini görmek ,hastalanmaya ve hastanelerde şifa aramaya işaret eder.  Davulu çalarken davuldan ses çıkmaması rüya sahibinin belaya bulaşmasına ,işaret eder.

Rüyada Ramazan davulcusu Görmek

Rüyada sahur vaktinde Ramazan davulcusunu evinin önünde görmek ,müjdeli habere işaret eder. Sokakta geçip giden Ramazan davulcusu görmek ,hayatın normal seyrinde bir değişiklik olmadan ,sakin bir yaşantıya işaret eder.

Rüyada Mehter davulcusu görmek , kudret sahibi olmaya ,korkularına  gelip gelmeye ,kendini çekemeyen kötü ahlaklı kişilere ve düşmanlarına karşı büyük güç elde etmeye işaret eder. Yine rüyada mehter davulcusu görmek ,memur olan kişi için makama ,bekar olan için evlilik müjdesine işaret eder.

Rüyada komşusunu davulcu olarak görmek ,gıybet etmeye ,bol bol dedikodu yapmaya ve bu yüzden rüya sahibinin çok zor duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada nerden geldiği belli olmayan davul sesi duymak ,rüyayı gören kişiye zarar vermek amacıyla büyü ,sihir işleriyle uğraşan bir kişinin varlığına ve rüya sahibinin bu yüzden korku yaşamasına işaret eder.

Rüyada bire bebeğin davul çaldığını görmek ,bereketli ve uzun bir ömre ,yaşlı birinin davul çaldığını görmek ise ölüm haberi almaya ve üzülmeye işaret eder.

Rüyada bekar bir erkeğin ,bir kadını davulcu olarak görmesi ,davulu çalan kadına benzer surette bir kız ile evleneceğine işaret eder. Bu durumu kadın iççinde aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada başkası davul çalar iken  oynadığını görmek , büyük mutluluk getirecek müjdeli haber almaya ,para ve mala kavuşmaya işaret eder.

Rüyada hamamda yarı çıplak halde yalnız iken kimin çaldığı belli olmayan davul sesi duymak ,rüya sahibini rahatsız eden ruhanilerin varlığına ve rüyayı gören kişinin  bu yüzden büyük korku yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bir düğünde kendisini davulcu olarak görmek ,maddi sıkıntıya düşmeye ,zarar etmeye ve çevresinden bu yüzden borç ara istemeye işaret eder.

Rüyada davulun kendi kendine çaldığını görmek

Boş  boğaz insanlar arkadaşlık yapmaya ve bu insanlar yüzünden yaşam kalitesinde noksanlık olmasına ,bir takım can sıkıcı olayların yaşanmasına işaret eder.

Bir karganın davul üzerinde olmak suretiyle , davulu gagaladığını görmek yakınlarından birinin ölüm haberini almaya ve bu yüzden  büyük üzüntü yaşamaya işaret eder.

Bir katır ya da eşeğin üzerinde davul çalan birini görmek , evli olanlar için kaynana kahrı çekmeye ,bekar olanlar için ise mahalle baskısına maruz kalmaya işaret eder. Rüyada patlak ,kırık dökük davul görmek ,kötü haber almaya ve aynı zamanda umutsuzluğa kapılmaya ,hayata negatif bakmaya işaret eder.

Rüyada mezarlıkta tek başına iken davul sesi duymak , rüya sahibinin ecelinin yaklaşmasına ,mezarlıkta davul çalan bir suret ya da üç boyutlu her hangi  malzemenin tasvirini  görmesi ise ölüme sebep olacak kişi ya da nesneye işaret eder.

Rüyada eşini davul çalarken görmek  kişinin mahrem halinin ortaya çıkmasına ,eşler arasında çıkacak probleme ve ayrılık derecesinde tartışmaların yaşanmasına işaret eder. Rüyada antika bir davulu aile eşrafından birinin davulcu gibi çaldığını görmek ,miras haberi almaya ,büyük sevinç yaşamaya işaret eder. Rüyada bir çok davulu bir arada görmek , içi boş sesi çok insanlara , düğün dernek v.s gibi bir etkinliğe katılmaya işaret eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Dadı Görmek

Rüyada Dans Etmek

Rüyada Define Bulmak

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku