Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Mezara Gömüldüğünü Görmek

Rüyada Mezara Gömüldüğünü Görmek

tarafından admin
rüyada diri diri mezara gömülmek
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Mezara Gömüldüğünü Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada mezara gömüldüğünü görmek tesirli rüyalardandır. Bu tarz rüyaların etkisi uzun süre devam eder.

Rüyada kendisini ölmüş olarak görüp mezara konulduğunu görmek ,rüya sahibinin yalnızlığına ve ve çevresine küskünlüğüne  işaret eder. Bu rüyayı gören kimse arayış içine girecek ve yeni bir hayat için mekan değiştirmek amaçlı yolculuğa avdet edecektir.

Rüyada diri diri mezara gömülmek

Rüyada tanıdığı bir insan tarafından  diri diri gömüldüğünü görmek ,o insandan gelecek zarara ,dost bildikleri ile düşman olmaya işaret eder. Rüyada eşi tarafından toprağa diri diri gömüldüğünü görmek ,eşin ihanetine , arkadaşları tarafından diri diri gömüldüğünü görmek ise yine arkadaşları tarafından sırtından vurulmaya ve büyük üzüntü çekmeye delalet eder.

Bekar bir insanın rüyada hiç tanımadığı ve karşı cinsten biri tarafından mezara gömüldüğünü görmek , evliliğe ve evlenecek kişinin genel karakter ve suretine işaret eder. Gömen kişi yaşlı ise ,bilge biriyle evlilik yapmaya ,güzel yüzlü ise ,güzel bir insan ile evlenmeye ,çirkin suratlı ise ,çirkin biriyle evliliğe , her hangi bir yerinde kan lekesi var ise ,zalim ve suçunu gizleyen biriyle evlenmeye işaret eder.

Rüyada  devlet görevlileri tarafından  (zabıta ,polis,jandarma v.s. ) canlı canlı mezara gömüldüğünü görmek ,mahkemelik olmaya ,malına ve parasına devletin el kaymasına ,icra işleriyle uğraşmaya ve hapse mahkum olmaya işaret eder.

Rüyada  mezarda iken dirildiğini görmek

Rüya sahibinin büyük bir sıkıntısı olduğuna ve bu sıkıntıdan kurtulacağına ,huzura kavuşmaya ,kendisine gam ve keder veren ne var ise hepsinden bir anda kurtulmaya ve büyük sevinç yaşamaya işaret eder.  Rüyada üzerine toprak serpilmeksizin boş mezarda  yattığını görmek ,kendini sorgulamaya ,yalnız kalma isteğine ,hatalardan var geçip güzel bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüyada üzeri toprakla örtülü mezarın içinde olmak, sıkıntılara gark olmaya ,çaresiz kalmaya ve bu yüzden ciddi psikolojik problemlerle uğraşmaya işaret eder.

Rüyada mezarın içinde iken kendine sarılan insan  görmek

Rüyada mezarın içinde iken kendine şefkat amaçlı birinin sarılması ,rüya sahibine en zor anında yardım edecek insana ,boğazına sarılan birisi ise kul hakkına girmeye ve rüya sahibinin borcu var ise alacaklıları tarafından zor duruma sokulmaya işaret eder.

Güneşli bir günde defnedildiğini görmek ,güzel ahlaka ,yağmurlu bir günde defnedildiğini görmek ,rüya sahibinin sevenlerinin çok olduğuna  ,fırtınalı bir günde defnedilmek  ,düşmanlarını sevindirecek hal ve hareketler içinde olmaya ,gece defnedilmek ,rüya sahibin kötü yolda olduğuna ve sonradan pişmanlık yaşamayacağına işaret eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Dayak Yemek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku