Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Def Çalmak

Rüyada Def Çalmak

tarafından admin
rüyada tef görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Def Çalmak anlamı

Rüyada def çalmak ,üzüntü ,gam ,yalnızlık ve şöhret ve huzur  kavramları ile birlikte yorumlanır.

Kirmani’ye göre : Kötü bir evlilik yapmaya

Cafer-i Sadık’a Göre : Şansın açılmasına

Ebu Said-ül Vaaz’a göre Hayırlara vasıl olmaya

Nablusi’ye göre :Ferahlık ve sevince işaret eder.

Rüyada def çaldığını görmek ,rüya sahibinin konumunda değişiklik olacağına ,iş yerinde ses getirici işler ile ön plana çıkmaya ve işinde ilerleyecek projelere imza atmaya işaret eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir erkeğin rüya sahibinin  evinin içinde def çalması , şöhrete kavuşmaya ,halk içinde hatırı sayılır bir kişilik olmaya işaret eder.

Rüyada hiç kimsenin olmadığı bir yerde kendi kendine def çaldığını görmek ,yalnızlık çekmeye ,kimseye derdini anlatamayıp sıkıntıya düşmeye ,yardım çığlıklarına kimsenin aldırış etmemesine ve bu yüzden ciddi bir psikolojik bunalıma girmeye işaret eder.

Rüyada bekar bir kişinin aile fertlerinin de olduğu bir ortamda  karşı def çalması ,rüya sahibinin  evlilik hazırlığı içinde olmasına ve çok konuşan sürekli dırdır eden bir kişi  evleneceğine işaret eder.

Rüyada güzel bir kadının zilli def çaldığını görmek ,neşe ve mutluluğa ,ihtiyar bir kişinin def çaldığını görmek ,ekonomik olarak rahatlamaya ,genç bir erkeğin def çaldığını görmek ise ,düşman sahibi olmaya ve sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada hasta olan birisinin hasta yatağında def çaldığını görmek ,tanıdığı birinin ölüm haberini almaya ve bu yüzden çok büyük üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada bir düğünde def çalan insanları görmek ,memur olan için makama ,çalışan için iş yerinde yüksek bir konuma gelmeye ,evli olanlar için mutlu günlere işaret eder.

Rüyada hastane önünde def çaldığını görmek  büyük bir dertten ya da hastalıktan kurtulmaya ,rahat ve huzurlu günlerin başlangıcına işaret eder.

Rüyada pazardan def satın almak ; alış verişte zarar etmeye ,kazancının karşılığını alamamaya ,bereketsizliğe ve maddi problemlerle boğuşmaya delalet eder.

Rüyada zilli def  görmek ,neşeli günlere , güzel ve eğlenceli bir insan ile tanışıp ,renkli bir hayatın içinde kendini bulmaya gam ile kederden uzaklaşmaya işaret eder.

Ayrıca Bakınız :

Rüyada İşemek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku