Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Erik Görmek

Rüyada Erik Görmek

tarafından admin
rüyada erik
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada erik görmenin anlamı ;rızık, şifa ve mevsimine göre hastalık olarak yorumlanır. Eriğin rüyada mevsiminde görülmesi şifaya ,hastalıktan kurtulmaya delalet eder. İlk baharda erik yediğini görmek ,rüyayı gören kişinin  gizli bir dertten ,hastalıktan şifa bulacağına işaret eder. Rüyada elinde evin içinde erik ile   gezdiğini görmek  kimse , kaybedilen eşyayı bulmaya ,rüyada erik yediğini görmek dertten kurtulup huzurlu yaşamaya işaret eder. Nitekim erik normal şartlarda da şeker hastalarına tavsiye edilen muhteşem bir nimettir. Siyah erikten yediğini görmek ,doktora gitmeye ve derdine derman bulmaya , yatakta yarı çıplak uyur iken yanı başında siyah erik görmek, başarılı olacak ameliyat bir tıbbi operasyon geçirmeye  işaret eder.

Rüyada yeşil renkli erikten görmek ve yemek , güzel ahlaka ,müjdeli habere ,rüyayı gören kişinin uyku problemleri yaşadığına ve bu problemden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada çürük erik görmek

Rüyada görülen çürük erik eğer  erikler iri ise düşmana , küçük erik  ise kişisel sorunlara işaret eder .Rüyada mevsiminde çürük erik yediğini görmek ,hastalanmaya , düşmandan gelecek zarara ve bu yüzden sıkıntıya düşmeye işaret eder. Mevsim dışında çürük erik yemek ise ,hayatın normal seyrinde gideceğine ,önemli bir değişiklik olmadan yaşamını sürdürmeye işaret eder.

Rüyada kırmızı erik yemek ,eş ya da sevdiği kişi ile sağlıklı bir iletişimin olmasına ,mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe işaret eder.

Rüyada eriğin ağacına çıkıp ağacın dallarından erik toplamak ,hayırlı bir evlada ,çocuklarından fayda görmeye ,mutlu bir yuvaya ,yeni ev ,araba vs gibi mal edinmeye işaret eder. Rengarenk erikler görmek , heyecanlı ve renkli bir yaşama ,macerayı seven bir bir kişiliğe işaret eder.

Rüyada erik sattığını görmek ,çevresine yardım etmeye ,iyi ahlaka ,cömert bir kişiliğe ,hayır işleriyle uğraşmaya ve gönül huzuruna delalet eder.

Rüyada evdeki eriği ,eve gelen dilenciye vermek ,zarar etmeye ,mal kaybına işaret eder. Komşusu ile birlikte tabaktaki erikleri yediğini görmek ; erikler çürük ise komşu ile aranın açılmasına ,kavga derecesinde tatsız olayların olmasına ve komşudan zarar görmeye ,erikler normal kıvamda ise ,boş lakırdıya, dedikodu yapmaya işaret eder. Kurtlu erik yediğini görmek ,mal edinmeye ,mirasa ,yapılacak işlerde başarılı olmaya işaret eder.

 

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku