Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Soytarı Görmek

Rüyada Soytarı Görmek

tarafından admin
rüyada şaklaban
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada soytarı görmek sır tutmak ,makam sahibi olmak ile muteberdir. Soytarı kelimesi halk içinde her ne kadar ,hoş olmayan bir durumu ifade etmek için kullanılsa da rüya tabirinde durum farklıdır. Nitekim soytarı denilen kişi kralın balonunu şişiren ve aynı zamanda kralın balonunu patlatan ve krala çok yakın olan biridir, haliyle kralın zaafiyetini ve ruh halini en iyi anlayan bir psikolog gibi iş yapan kişidir.

Rüyada soytarı görmek ,sır tutmaya , güvenilir olmaya işaret eder. Bir odada soytarı ile baş başa olduğunu görmek ,rüya sahibine büyük bir emanet mal verileceğine delalet eder. Rüyada kendini soytarı olarak görmek ,iş aramaya ,iş bulmak için bazı aracı kişileri devreye sokmaya ,biraz meşakkatli ve zorlu bir dönemin yaşanacağına işaret eder. Rüyada soytarıdan bir şeyler almak ,menfaat sağlamaya ,çevresinden gelecek yardıma ,belli bir dönem rahat etmeye işaret eder. Soytarı ile birlikte bir şeyler yiyip içmek  ,rüya sahibinin çok işine yarayacak bazı bilgi ve belgelere ulaşmasına ve bu durumdan menfaat sağlamasına delalet eder.

Rüyada evinin içinde bir çok soytarıyı bir arada görmek ,rüya sahibinin sakladığı sırların açığa çıkmasına ,bu yüzden ailesi ile bir takım problemlerin yaşanmasına ,geçici bir süre üzüntü yaşamaya işaret eder. Rüyada soytarıyı evden kovduğunu görmek ,iş yerinde bir takım sıkıntıların yaşanmasına ,işçi ise patronun kahrını çekmeye ,memur ise kibirli amirle çalışmaya işaret eder. Rüyada kadın soytarı ile aynı yatakta olduğunu görmek ,rüya sahibi erkek ise ,eşi ya da sevgilisinin kendinden sakladığı bir durumdan haberdar olmaya ve bu durum nedeniyle aralarının bozulmasına ,rüya sahibi kadın ise ,bir erkek tarafından saldırıya uğramaya ,kendisine bir fenalık yapılacağına işaret eder.

Rüyada bir soytarının öldüğünü görmek ,yönetim kademesinde olan bir kişi için hakkında soruşturma başlatılacağına ,normal vatandaş için mahkemelik bir durum ile karşı karşıya kalmaya ve bu yüzden sıkıntılı bir sürecin başlamasına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku