Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Kendi Kızını Görmek

Rüyada Kendi Kızını Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Kendi Kızını Görmek Hangi Anlama Gelir?

Bu Yazıda  Rüyada Kendi Kızını Görmek ,Rüyada karısının kız çocuğu doğurduğunu görmek ,Rüyada kızının öldüğünü görmek ile ilgili tabirleri okuyacaksınız

hayırlı rüyalar babında telakki edilir. Bütün çocuklar günahsız olmakla birlikte kız çocukları insanın ruhuna ayrı bir merhamet ve letafet üflerler. Kuran-ı Kerimde  kız çocukları ile ilgili 6 Adet Ayet-i Kerime Bulunmaktadır. Nitekim rüyada görülen kız çocuğu rüya sahibinin dünyasına ,yaşadığı hayata ve bu hayatın güzelliklerine delalet eder.

Rüyada kendi kızını gören kişi kaygı duyduğu bir durumdan hayırlı haberler alır. Yine kendi kız çocuğunu rüyasında gören kişi dert ve sıkıntılarından kurtulur. Kendi kız çocuğunu kucağında görmek güzel nasiplere hayırlı haberlere işaret eder. Kızı ile bir yerlere birlikte seyahat ettiğini görmek ,zahmetsiz geçecek bir yolculuğa ve o yolculuk sonunda kazançlı çıkacak işler yapmaya delalet eder.

Rüyada kendi kızını yerde görüp kucağına almak ,kişinin kendi çabası ile bir çok sorunun üstesinden geleceğine işaret eder.Rüyada kızının kulağına fısıldadığını görmek ,çok sevinçli bir haber almaya ,hiç umulmayan yerden gelecek mal ve paraya delalet eder. Rüyada kızına sarıldığını görmek ,yaşamdan keyif almaya ,olaylara pozitif bakmaya ve mutlu olmaya işaret eder.Bu rüya aynı zamanda eşler arasında problem varsa bu problemlerin son bulacağına huzurlu bir yuvaya delalet eder. Rüyada kızının ağlar halde görmek , rüya sahibinin eline geçecek helal paraya ve bu para ile çocuğuna büyük faydalar sağlayacak işler yapmaya işaret eder.

Rüyada karısının kız çocuğu doğurduğunu görmek

Rüyada karısının kız çocuğu doğurduğunu görmek ,rüya sahibinin uzun zamandır uğraştıran bir dertten kurtulmaya ,hasta için şifa bulmaya ,borçlu için borcunu ödemeye işaret eder. Doğan çocuk uzun saçlı ise ,dert ve kederin bir an önce biteceğine ,renkli gözlü ise ,aile için mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kızının öldüğünü görmek

Rüyada kızının öldüğünü görmek ,rüya sahibinin umut ettiği bir durumdan olumsuz haber almaya ,sıkıntılı ve meşakkatli bir sürecin başlangıcına işaret eder. Rüyada kendi kızının öldüğünü ve onu defnettiğini görmek ,rüya sahibinin belli bir dönem maddi ve manevi sıkıntı yaşamasına ve sonradan bu dertlerden kurtulmasına işaret eder.

Ahmed-i Dai’ye göre rüyada kızının öldüğünü görmek , öldüğü görülen çocukta bir hastalık var ise ,çocuğun o hastalıktan kurtulmasına ,çocuğun uzun zamandan beri  yaşadığı bir sıkıntının sona ermesine işaret eder.

Rüyada Damat Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku