Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Karga Yavrusu Doğurmak

Rüyada Karga Yavrusu Doğurmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Karga Yavrusu

Rüyada Karga Yavrusu Doğurmak dehşet verici gibi olsa da  hayırlı rüyalardandır.

Hamile bir kadının rüyada karga yavrusu doğurması , her ne olursa olsun hayırlı bir evlat sahibi olacağına işaret eder. Beyaz renkli karga yavrusu kız çocuğuna ,siyah renkli karga yavrusu ise erkek çocuğuna işarettir.

Rüyada gagası kocaman bir şekilde karga doğurduğunu görmek , doğacak çocuğun halk içinde büyük itibar kazanacak birisi olacağına işarettir.

Bekar bir kişi bu rüyayı görürse ,hayırlı bir evlilik yapacağına ve çocukları ile mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada ölü karga yavrusu doğurmak

Rüyada ölü karga yavrusu doğurmak ,rüya sahibinin akıl noksanlığı yaşamasına delalettir. Bu rüyayı gören kişinin iş ve aile düzeninin bozulması tehlikesi vardır.

Rüyada sarı karga yavrusu doğurduğunu gören hasta bir kişi , tez zamanda şifaya kavuşur. Rengarenk karga yavrusu doğurmak ise , rüya sahibini mutlu edecek gelişmelere işaret eder. Renkli karga görmek her daim müjdeli haberdir. Ancak bu müjdeli haber kısa soluklu değildir. Kişinin hayatını uzun dönem etkileyecek ve kişiyi mutlu edecek bir müjdedir.

Rüyada karga yavrusunun konuştuğunu görmek, konuşmanın konusu ile ilgilidir. Karganın rüyada dile gelmesi çok etkili rüyalardandır. Nitekim kargalar kendilerine yapılan iyilikleri asla unutmazlar. Aynı zamanda kargalar ortalama 120 yıl yaşayan ve zeki olarak bilinen hayvanattandır.  Rüya tabircilerine göre ,rüyada karganın konuştuğu durum ne ise aynen gerçekleşir.

Bir kadının karga yavrusuna süt emzirdiğini görmesi , rüya sahibinin başına büyük bir belanın musallat olacağına işarettir. Bu rüya yine çok etkili olarak tezahür eden durumlardandır.  Bir erkeğin rüyada karga yavrusu emzirmesi , büyük bir belaya karışmaya işarettir.

Rüyada karga yavrusunun şekil değiştirerek bir bebek suretine bürünmesi ; müjdeli bir habere delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin beklentileri var ise hayırlı bir şekilde nihayete erer.

Rüyada bir mekanda çokça karga yavrusu görmek ,rüya sahibinin ilim ehli olacağına işaret eder. Yine bu tasvir rüya sahibinin işinde başarılar elde edeceği bir döneme gireceğine dair yorumlanır.

Rüyada başının üstünde kargalar görmek ,rüya sahibinin mahkemelik olmasına ve ceza almasına işaret eder. Yine bu rüya bazı tabircilerce yakın zamanda ölmek ve hatta öldürülmek olarak tabir olunur.

 

 

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku