Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Kızgın Demir İle Dağlanmak

Rüyada Kızgın Demir İle Dağlanmak

tarafından admin
rüyada işkence görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Kızgın Demir İle Dağlanmak Anlamı

Rüyada kızgın demir ile dağlanmak ,mal kaydı ,zarar ve hastalık ile müsemmadır. Rüyada dilinin kızgın demir ile dağlandığını görmek ,kötü söz söyledikten sonra büyük pişmanlık duymaya ,gözünün dağlandığını görmek ,harama göz dikmeye ,günah işlemeye ,kalbinin dağlandığını görmek çok büyük bir aşk acısı yaşamaya ,ayaklarının kızdın demir ile dağlandığını görmek ,çıkacağı yolculukta belaya bulaşmaya, kaza geçirmeye ve sıkıntı yaşamaya, ellerinin dağlandığını görmek ,hırsızlığa tevessül etmeye ya da hırsızlıktan elde edilmiş bir malı bilmeden almaya ve bu yüzden sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Ebu Saidü’l-Vaaz’a göre rüyada kızgın demir ile dağlanmak  tasviri , makam ve mevkide ilerlemeye işaret eder.
Cafer-i Sâdık ‘a (r.a.) rüyada demir ile  dağlanmakta olduğunu görmek, malın zekâtını vermemeye ,vergi  kaçırmaya  veya devlette iş bulmaya işaret eder.
Danyal (a.s.) ‘a göre  Bir kimsenin rüyasında dağlandığını veya birini
dağladığını görmesi, boş laflara ,dedikodu ve gıybete  ve bu durumdan olumsuz etkilenmeye işaret eder.

Rüyada aile fertlerinden biri tarafından göğüs bölgesinin kızgın demir ile dağlandığını görmek ,yaşanacak ayrılıklara ve bu ayrılığın uzun sürmesine ,çok özlem çekmeye işaret eder. rüyada kızgın demir ile evcil bir hayvanı dağladığını görmek , mal sahibi olmaya ,helal kazanca ,bereketin artmasına ,huzurlu ve mutlu günlere ,maddi problem yaşamadan hayatını devam ettirmeye ,hayatın normal seyrinde kazançlı günlerin geldiğine ve bu kazancın sürekli devam etmesine işaret eder.

Rüyada Her Hangi Bir Hayvanı Kızgın Demir İle Dağlamak

Rüyada bir köpeği dağladığını görmek ,kendisi hakkında kötü söz söyleyen ve gıybet eden insanları bulup ,onları  rezil  ve pişman etmeye işaret eder. Rüyada vahşi bir hayvanı kızgın demir ile dağladığını görmek ,düşmanlarına galip gelmeye ,korkularını yenmeye ,gün geçtikçe sürekli güç kazanmaya ,güç ve kudret sahibi olmaya ,hiç bir şeyden çekinmeden yoluna devam etmeye ,yeni girilecek bir işte başarıya giden yolda engelleri bir bir aşmaya ,huzur ve mutluluğa ermeye işaret eder.

Rüyada kendisinin ihtiyar bir insanı dağladığını görmek , aile içinde çıkacak miras ve mal tartışmalarına ,ancak bu tartışmaların kısa sürede sulh yolu ile halledileceğine işaret eder.

Rüyada bir çocuk tarafından dağlandığını görmek ,evlat sahibi olmak isteyen için evlatlık edinmeye ,uyum sürecinde çocuk ile ilgili bir takım problemlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Boğanın Saldırdığını Görmek

Rüyada Hayvan Barınağı Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku