Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle
Bu tabirimizde  rüyada kan görmek, rüyada kan içmek, rüyada kan kusmak,  rüyada kan vermek  kavramlarının yorumunu bulacaksınız.

 

Rüyada kan görmek tasviri farklı şekillerde yorumlanmıştır. Danyal Hazretlerine göre rüyada kan ,kişinin hak etmediği maldır.Nablusi’ye göre ,heyecan veren durumlar , endişe ve kaygı ,Cafer-i Sadık’a göre zafer ve yolculuk , ibni-Şirin’e göre ise kazanç ,bolluk ve bereket  manaları ile müşterek tabir edilmiştir.

Konu Başlıkları

Rüyada Kan Görmek

Rüyada sofrada içi kan dolu tabaklar görmek ,haram mal yemeye, sıkıntı yaşamaya işaret eder. Rüyada kan bulaşmış bir yiyeceği yemek kişinin hak etmediği mala sahip olduğuna ,harama bulaşmaya işaret eder. Rüyada damarından sarı renkli kanın dışarı  aktığını görmek ,rüya sahibinin bir hastalıktan ve sıkıntıdan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada bir yerde içi kan dolu kuyu görmek ,rüya sahibinin kuyuyu gördüğü yerde kanının akacağına ,kaza veya saldırıya maruz kalacağına işaret eder. Rüyada burundan  kan gelmesi ,rüya sahibinin halk tarafından ahlaksızlık olarak nitelendirilen işlerle meşgul olmasına ,kumar oynamaya ve sonradan büyük sıkıntı yaşamaya işaret eder. Burundan akan kan elbiseye bulaşır ise ,hastalığa ve mal kaybına ,fakir düşmeye  delalet eder.

Rüyada bardağa ya da sürahiye kan doldurduğunu görmek ,rüya sahibinin kendini tehlikeye atacak ama heyecan verici işlerle uğraşmasına ancak bu durum sonunda üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada kan almak

Rüyada kan akan bir nehir görmek ,rüya sahibinin toplumsal bir olaya karışmasına ,büyük bir sokak kavgasının içine düşmeye, ailecek mücadele edilecek olumsuz bir durumun hasıl olmasına işaret eder. Rüyada havadan yağmur gibi kan yağması ,büyük bir felaketin ortasında kalmaya ,çıkılacak yolculukta ciddi problemler yaşamaya , iftiraya uğramaya işaret eder. Şayet yağan kan vücudu ıslatmaz ise ,bela rüya sahibinden uzak olacak demektir.

Rüyada kalbinden kan aktığını görmek ,sevilen insanlardan ayrılmaya ,ayaktan kan akması ,zahmetli bir yolculuğa ,gözden kan akması, ayrıldığı ve çok sevdiği birine aşırı özlem duymaya ,kulaktan kan akması ,gıybet ve dedikodular yüzünden sıkıntı çekmeye ,iftiraya maruz kalmaya işaret eder.

Rüyada vücudundan akan kanın durmadığını ,sürekli aktığını görmek , hayatta ters giden duruların bir türlü düzelmediğine ,umutsuzluğa düşmeye ve sevdiklerinden ayrılmaya işaret eder.

Rüyada kan kokladığını ve bu kanın güzel koktuğunu görmek ,rüya sahibinin karşı cinsten yeni  birisi ile dostluk,arkadaşlık, aşk yaşamasına ve sonradan büyük pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek tesirli ve gerçekleşme ihtimali yüksek olan rüyalardandır. Rüyada altın kase içinde kan içtiğini görmek ,zenginliğe, sıkıntılardan kurtulmaya ,gümüş kase içinde kan içmek , bekar için ahlaklı birisi ile evlenmeye ve yuva kurmaya ,bakır kase içinde kan içmek ,büyük bir derdin içine düşmeye ,hastalanmaya , ahşap bir kaseden kan içmek ,alın teri ile çalışmaya ,küçük kazançlar elde etmeye işaret eder.

Rüyada düşmanın kanını içmek ,düşmana galip gelmeye ,güç kazanmaya ve korkulardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada aslan kanı içtiğini görmek ,cesaretli olmaya ,yapılacak işlerde cesaretinden dolayı büyük başarı elde etmeye işaret eder.

Rüyada kartal kanı içmek ,makam sahibi olmaya ,iş yerinde daha yüksek konuma gelmeye ,halk içinde saygın bir kişi olmaya işaret eder. Rüyada tavuk kanı içmek ,eşler arasında problemlerin yaşanmasına  ,tilki kanı içmek ,çok kurnaz birini alt etmeye ,koyun ,keçi ,inek gibi mubarek hayvanların kanını içmek  bolluk ve berekete ,helal kazanca işaret eder. Rüyada domuz kanı içmek ,düşmana galip gelmeye ,at kanı içmek murada ermeye ,güvercin kanı içmek ise kötü haber almaya işaret eder.

Rüyada köpek veya kedi kanı içtiğini görmek , rüya sahibinin çocukları  yada yakın akrabaları ile arasının açılmasına ,büyük bir kavganın yaşanmasına işaret eder.

Rüyada kendi kanını içmek ,rüya sahibinin hatalarının farkında olmamasına ,kendi hataları yüzünden yalnız kalmaya ,zarar etmeye ve üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada komşusunun kanını içtiğini görmek ,gıybet etmeye ,dedikoduların odağında olmaya ve bu yüzden büyük bir sıkıntı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak ,kusma eyleminin nerede olduğu ile birlikte tabir olunur. Rüyada bir ibadethanede kan kustuğunu görmek , sonradan pişman olunacak işlerle uğraşmaya ve tövbe etmeye  delalet eder. Rüyada evinde kan kustuğunu görmek ,aile fertleri arasında kavga etmeye ,sıkıntı günlerin yaşanmasına işaret eder. Hasta birinin kan kustuğunu görmesi hastalığın uzamasına ve acıların artmasına işaret eder. Zengin birinin kan kusması fakirliğe düşmeye ,fakir birinin kan kusması ise ,daha büyük bir yokluğun içine düşmeye işaret eder.

Hamile birinin rüyada kan kusması ,doğum sırasında yaşanacak problemlere ,hayırsız evlada işaret eder. Rüyada başka birinin rüya sahibinin üzerine kan kusması ,düşman ve düşmandan gelecek zarara işaret eder.

Rüyada kan kusmak

Rüyada kan vermek

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek hayırlı olarak tabir edilir. Rüyada bekar birinin kan verdiğini görmesi ,mutlu bir yuvaya ,borçlu kişinin kan verdiğini görmesi borçlarından kurtulmaya işaret eder. Davalık olan insan için rüyada kan vermek ,davasında haklı çıkmaya ,hasta kişi için şifaya kavuşmaya işaret eder.

Rüya sahibinin rüyada kan verdiğini ve verdiği kanın kime verildiğini bilmesi ,o kişi ile aralarında çok iyi sevgi bağı olacağına işaret eder. güzel bir kadına kan vermek ,hayırlara vesile olmaya ,yaşlı birine kan vermek , hayır işleri ile uğraşmaya ,hiç tanımadığı birine kan vermek ,o kişi ile gerçek hayatta karşılaşıp çok iyi dostluk kuracağına işaret eder. Rüyada yaşlı birinin kendine kan verdiğini görmek ,miras mala ve hiç tahmin edilmeyen yerden gelecek paraya işaret eder.

Rüyada korktuğu bir kişiden kendisine kan verildiğini  görmek, korkuların gitmesine ,o kişiden zarar gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Vaaz Vermek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku