Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Damat Görmek

Rüyada Damat Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Damat Görmek Anlamı

Rüyada damat görmek tasviri rahatlatıcı rüyalar babında telakki edilir. Rüyada kendini damat olarak görmek ,bekar için evliliğe ,evli olanlar için mutlu ve huzurlu günlere işaret eder. Damadı olmadığı halde  bir  damadı olduğunu  görmek ,korkulardan emin olmaya ,güç kazanmaya ,çevresinde hatırı sayılır bir kişiliğe işaret eder.

Rüyada kendi damadını görmek

Rüyada kendi damadını görmek ,zarara uğramaya ,mal, miras tartışmaları nedeniyle aile içinde huzurun bozulmasına ,bir takım can sıkıcı olayların yaşanmasına işaret eder.

Rüyada kendi damadını gelinlik giymiş halde görmek ,aile içinde bazı kişilerin hastalığa yakalanmasına ,el birliği ile dertlere çare aramaya işaret eder. Rüyada yolda giderken damat tasvirli her hangi bir insanı görmek ,huzurlu ve kazançlı bir yolculuğa çıkmaya ,korkulardan emin olmaya delalet eder.

Rüyada her hangi bir damat ile birlikte bir şeyler yemek ve içmek ,rüya sahibine maddi yardım geleceğine ,borcu olan için borçların rahatlıkla ödeneceğine ,hasta olan için şifaya nail olmaya işaret eder.

Rüyada kendini beyaz damatlık elbise ile görmek ,güzel ahlaka ,yardım sever bir kişiliğe, hayır ve hasenat işleriyle uğraşmaya işaret eder. Siyah damatlık elbise ise ,hayatın normal seyrinde devam etmesine işaret eder.

Rüyada eşeği  damatlık elbise içinde görmek

Rüyada eşeği  damatlık elbise içinde görmek ,evli olanlar için kaynana dırdırı çekmeye ,sürekli problem yaşamaya ve evde huzursuzluk çıkacağına işaret eder.

Rüyada kendini kundakta çocuk olarak ve beyaz damatlık elbise giymiş olarak görmek ,ecel vaktinin yakınlığına ,tövbe etmeye ,takva sahibi olmaya ve huzur içinde alem-i ahirete göç etmeye delalet eder.

Rüyada camide ya da bir ibadethanede dua eden damat görmek ,bekar için çok mutlu ve bereketli bir yuvaya, evli için mutluluk ve ferahlığa delalet eder.

Bekar bir kızın rüyada çok çirkin birini  damat olarak görmesi ,başına gelecek bir bela ile müsemmadır. Bu rüya genç kıza ihtar hükmündedir. Bu tasvir rüya sahibinin (kadın-kız) takıntılı birisi tarafından takip edildiğine ,dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku