Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak Anlamı

Rüyada sakalını, kendisinin tıraş ettiğini görmek ,gazaba uğramaya ,belaya bulaşmaya, işlerin ters gitmesine ,mal kaybına ,nasipsizliğe işaret eder.

Yine rüyada bir başka kişi tarafından sakalının kesildiğini görmek ,hayırlara, çevresinden yardım almaya ,işlerin yoluna girmesine işaret eder.

Rüyada sakalını tararken kılların tarakta kalması ,vergi borcuna ,malının zekatının verilmesi gerektiğine ve sadaka vermek gerektiğine işaret eder.

Rüyada eliyle sakalını yolmak ,pişmanlık yaşamaya , geri dönüşü olmaya ayrılığa delalet eder

.Rüyada sakal tıraşı olurken yüzünden kan akması ,sıkıntılardan kurtulmaya ,huzurlu bir dönemin başlangıcına, korkuları yenmeye işaret eder.

Rüyada sakal tıraşı olmak tasviri ile ilgili olarak rüyada bir kadın tarafından sakalının kesildiğini görmek ,yeni başlayan bir ilişkide ihanete uğramaya ve büyük mal kaybının olacağına işaret eder.

Rüyada bir bebek tarafından sakalının kesildiğini görmek ,zarardan kurtulmaya ,umutların yeniden yeşermesine ve mutlu bir hayatın başlangıcına işaret eder.

Rüyada Cin Görmek
Rüyada Dans Etmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku