Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada Yüzük Görmek

tarafından admin
rüyada yüzük görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Yüzük Görmek Anlamı

Rüyada yüzük görmek farklı şekillerde Yorumlanır

Rüyada akik yüzük görmek

Berekete ,maldaki çoğalmaya ,iş hayatında huzura ,helal kazanca işaret eder.Tamamen akik yüzük takmak takvaya ,güzel ahlaka delalettir.

Rüyada elmas yüzük takmak

Rüyada elmas yüzük takmak   gösteriş meraklısı ,kibirli kadına işaret eder. Elmas yüzüğü parmaktan çıkarmak kötü ahlaklı eşten kurtulmaya ,boşanmaya delalet eder. Kirmani’ye göre rüyada elmas yüzük kadın için hayırlı ,erkekler için hayırsız durumlar ile muteberdir.

Rüyada yüzük tamir etmek

Dedikodu yapmaya halk içinde patavatsız cümleler kullanarak tepki çekmeye, boş boğazlığa işaret eder.

Rüyada altın yüzük takmak

Kadınlar için isteklerin yerine gelmesine ve mutluluğa ,erkekler için huzursuzluğa işaret eder. Ünlü bir kişiden yüzük alıp takmak çok hayırlıdır. İki parmağında altın yüzük takılı olduğunu görmek  hamile ise ikiz çocuğa işaret eder.

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi

Zarar etmeye , büyük üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada yakut Yüzük Görmek

Mirasa ,helal kazanca ,ekonomik dertlerden kurtulmaya ,iyi ahlaklı olmaya işaret eder. Bekar bir kişinin rüyada yakut yüzük takması çok mutlu olacağı bir evlilik yapmaya; kırmızı renkte yakut yüzük takmak hırslı ve aşırı kıskan birisi ile birlikteliğe ve sürekli huzursuz olmaya işaret eder.

Rüyada ölünün parmağında yüzük görmek

Rüyada ölünün parmağında yüzük görmek  Azap çekemeye, kedere gark olmaya ,vefat eden yakını var ise dua beklediğine işaret eder.

Rüyada taşlı yüzük görmek

Taşlı yüzük görmek tevili aşağıdaki durumlar ile muteberdir. – Mal -Evlat – Velayet – İş hayatı – Hizmetçi – İzzet – Ziynet eşyası – Gizem ve sır Bir kadının rüyada taşlı yüzük görmesi izzet ve şerefin kesretine ,erkek için iş hayatında olumlu gelişmelere ve yüksek kazanca işaret eder.

Rüyada tek taş yüzük görmek

Rüyada tek taş yüzük görmek istediği durumlardan sadece birinin gerçekleşeceğine ,çok taşlı yüzük ise farklı isteklerin hepsinin gerçekleşip büyük mutluluk yaşamaya delalet eder.

Rüyada ölmüş kişinin yüzüğünü alıp takmak

Çok büyük bir mirasa ,hiç ummadığı yerden gelecek yüklü mala ,büyük müjdeye işaret eder.

Rüyada yüzük satmak

Rüyada bir mağazada yüzük sattığını görmek  çevresindeki insanlar tarafından sevilmeye , güvenilir bir kişi olduğuna ,itibarın artmasına işaret eder. Rüyada gezerek yüzük satmak , helal mala, alın teri ile gelen kazancın tadına varmaya ,berekete işaret eder.

Rüyada yüzük kırmak

Rüyada yüzük kırmak Hayal kırıklığı yaşamaya ,eşler için büyük kavgaya ,mal kaybına ,belli bir dönem sıkıntılı bir sürecin başlamasına işaret eder.

Rüyada Baş Örtüsü Takmak

Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada Tuz Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku