Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada Yumurta Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Yumurta Görmek Anlamı

Rüyada Yumurta Görmek hayırlı rüyalardandır. Cafer-i Sadık’a göre :

a) Evlat
b) Takva
c) Mal
d) Şeref
e) Makam
f) İhtiyaçlarını gidermek
g) Murada ermek
h) Yardımcı
ı) Eş kavramları ile tabir olunmuştur.

Rüyada Yumurta Görmek sağduyu ve  hayırlara vesile olmaya işarettir. Rüya tabirlerine göre rüyada yumurta görmek, içinde bulunulan durumdan bir üst seviyeye çıkmak, mutlu olmak, huzur içinde olmak, büyümek, evlenmek ve halk içinde saygın bir kişiliğe sahip olmak demektir. Kümeste  yumurta görmek, başka insanlarca takdir edilen iyi ahlaka işaret eder.

Rüyada yumurta zahmet çekilmeden elde edilen nimete işaret eder. Kokmuş yumurtalar  ,hayırsız evlada ve çok çalışmaya karşılık emeğin karşılığını alamamaya işaret eder . Tavuk yumurtasının  bulunduğu folluk görmek ve oradan yumurta almak, dedikoduya maruz kalmaya ve can sıkıntısına işaret eder. Rüyada kendini yumurtlamış halde görmek ,arzulara kavuşmaya ,kazancın  bereketlenmesine ve çocuk isteyen için çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada yumurtayı çiğ olarak yemek, haram mala, hüzün ve kedere düşmeye ,yapılan hatalardan dolayı sıkıntı çekmeye işaret eder.

Rüyada kuş türünden bir hayvanın yumurtasını görmek ,kuşun türüne göre gelecek habere işaret eder. Güvencin yumurtası müjdeli habere, kartal yumurtası düşmandan haber almaya ,baykuş yumurtası ölüm haberi almaya, karga yumurtası ,rüya sahibine birilerinin yardım edeceğine dair haber gelmesine ,akbaba yumurtası devlet işleri ile ilgili bir haber almaya işaret eder.

rüyada yumurta anlamı

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada yumurta pişirmek, kişinin hayatının daha kolay olacağına, hayalperestlikten uzak daha gerçekçi bir hayatın içinde olmaya ve  hayattaki beklentilerin yavaş yavaş gerçekleşmesine işaret eder. Rüya sahibinin kendi ayakları üzerinde durmasına  ve çok daha olgun bir insan olarak hayatına yeni bir çizgi katmasına işaret eder.

Rüyada yumurta kabuğu görmek

Rüyada yumurta kabuğu görmek, bir fırsatı yakalayıp kişinin yüzünün gülmesine, yaşanacak küçük sevinçlere delalettir. Önceden yapılan küçük bir iyiliğin  kendine yardım olarak geri döneceğine ,borcu olan için borçlarını ödemeye işaret eder.

Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırmak, rüya sahibinin hayatına uzun zaman önce giren ve değerli eşyaları seven bir arkadaşının olduğuna işarettir. Aynı zamanda iş hayatındaki düşük performanstan dolayı maddi zarara uğramak demektir. Rüyada  yumurta kırmak, rüya sahibinin  sağlığında bir sorun olduğunu gösterir.

rüyada yumurta kabuğu görmek

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek altın ve para sahibi olmaya , kişinin çalışma hayatında güzel günler geçireceğine , uzun süredir kazanamadığı kadar kazanacağına ,çalışma hayatında büyük adımlar atacağına ve çok büyük başarılara imza atacağına delalettir. Aile hayatında büyük mutluluğa, hayatının geri kalanını huzur içinde geçirmeye işaret eder.

Rüyada yumurta yemek

Rüyada yumurta yemek, rüya sahibini çalışma hayatında gülümsetecek, ona hayır, başarı ve daha çok şans getireceğine, kısa vadede uzun vadede olduğundan çok daha fazlasını kazandıracağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin aynı inançla kararlı, çalışkan ve sabırlı olması hayal ettiği zengin, rahat ve huzurlu yaşama kavuşacağına işarettir. Rüyada  taze  yumurta yemek engelleri aşmaya  , çetin işlerin üstesinden gelmeye bu suretle mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Yumurta Satın almak

Rüyada yumurta satın almak, rüya sahibinin rakiplerini ve düşmanlarını yeneceğine, tutunacak bir yer edineceğine ve yaptığı işte büyük bir ustalıkla adını duyuracağına, böylece iş dünyasında ön plana çıkacağına delalettir. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, ıstırap çekmeden, ihtiyaçlarını kolaylıkla  karşılayacağına, kolay para kazanacağına ve neşe dolu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Et Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku