Ev TÜM RÜYA TABİRLERİ Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada Yıldız Görmek

tarafından admin

Rüyada yıldız görmek ne anlama gelir ?

Rüyada yıldız görmek  aşağıdaki kavramlar ile birlikte yorumlanır.

  1. Kolluk kuvvetlerine karşı gelmek
  2. Lider ve ünlü kişilerle muhabbet
  3. İlim ehli olmak ve şeref
  4. Düşmanlar
  5. Eş-Sevgili

Tabirimizde yıldız kavramı gezegen kavramı ile eş anlamlı kullanılmıştır. Her yıldızın işaret ettiği bir durum vardır. Nitekim yıldızlarda kader dergahının gizemine dair var olduğu düşünülen kodlamalar , bir çok inanç sisteminde mevcuttur. Rüyada yıldız görmek insanı yücelik iklimine götürür . Asalet ve kader çizgisi olarak ta tabir olunur. Kişi hangi burçtan ise , o burcun güneşe yakınlığı ya da uzaklığı kaderin şifreleri hakkında malumat verir. Bu bakımdan rüyada yıldız tabirinde yıldızların güneşe olan uzaklığı kıstas alınmıştır. Tevilde dünya insanın kendisi ,yıldızlar ise çevresindeki insanlardır.

Rüyada güneş yıldızını görmek sultanlıktır ,makamda yükselmeye ,itibar sahibi olmaya ,ilim ehli ile dostluk kurmaya işaret eder.

Rüyada Zühre Yıldızı ( Venüs) görmek 

Kişinin eşi,s evgilisi ve sırdaşına işaret eder. Zühre yıldızının gündüz vakti parladığını görmek ,eş ya da sevgilinin hastalığına ,gece vakti parlak olarak görmek ise ,mutlu ,huzurlu bir birlikteliğe ,Zühre yıldızının parçalandığını görmek ,ayrılığa işaret eder.

Rüyada Zuhal Yıldızı (Satürn)   Görmek

İnsanın dünyada edineceği mal ve mülk ile muteberdir. Zuhal Yıldızı ne kadar parlak ise o derece zenginlik ,ne kadar sönük  ise o derece fakirlik anlamına gelir. Rüyada Zuhal yıldızının kendine doğru yaklaştığını görmek ,nasibin kişinin ayağına kadar gelmesine ,uzaklaştığını görmek ,büyük zarar etmeye ,maddi sıkıntı içine düşmeye işaret eder. Rüyada Zuhal yıldızının parçalandığını görmek ,dünyadaki nasibin kesilmesine ,ecel vaktinin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Utarid Yıldızı (Merkür ) Görmek 

Rüyada Utarid yıldızı görmek kişinin şansının açık olmasına ,hayatında bir çok şeyin kolaylaşmasına işaret eder. Utarid yıldızını kırmızı parlak renkte görmek ,büyük bir kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada Müşteri Yıldızı ( Jüpiter ) Görmek

Rüyada Müşteri Yıldızı kişinin sırları ve sırdaşıdır. Müşteri yıldızını eline aldığını görmek ,sır tutmaya ,sırrını verdiği dostlarına güvenmeye ve kendisininde güvenilir bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Müşteri Yıldızının yavaş yavaş söndüğünü görmek ,dostlar ile dargınlığa ve sırlarının açığa çıkmasına işaret eder.

Rüyada Merih Yıldızı ( Mars )  Görmek

Merih yıldızı görmek düşman ve kişinin katili olarak tevil olunur. Rüyada Merih Yıldızının yaklaştığını görmek ,düşmandan yakın zamanda gelecek bir zarara uğramaya , Merih yıldızının büyüdüğünü görmek ,yeni düşmanlara ,Merih yıldızının küçülmesi ,düşmana galibiyete ,Parçalanması düşmanların helak olmasına ,huzur ve saadete ermeye, korkulardan kurtulmaya işaret eder.

Yıldızların yavaş yavaş sönmesi ,ölüm haberi almaya ,gündüz vakti parlayan yıldız görmek ,doğal afete ,yıldız toplamak maddi ve manevi rahatlığa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Ev görmek

 

TAKDİM-İ MUABBİR

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku