Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Yeşil Vadi Görmek

Rüyada Yeşil Vadi Görmek

tarafından admin
rüyada vadide gezmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada yeşil Vadi Görmek anlamı

Rüyada yeşil vadi görmek ,güzel ahlak ,helal kazanç ,hayır işleri ile tabir olunur.Bu rüya rahatlatıcı tarzda ki rüyalardandır.

Rüyada yeşil bir vadide ekip biçtiğini görmek ,kazancın bereketine ,helal yoldan kazanıp afiyetle yemeye ,kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdürmeye işaret eder. Yemyeşil ve çiçeklerle bezeli bir vadide yürüdüğünü görmek ,güzel hayallere ve bu hayallerin gerçekleşmesi adına doğru yolda ilerlemeye işaret eder. Vadide su kaynağı bulup su içtiğini görmek ,rüya sahibinin sıkıntılarının gitmesine ,maddi ve manevi yönden problemsiz bir hayata, şansın açılmasına ve kısmet bolluğuna işaret eder.

Rüyada vadide beyaz gelinlik içinde çok güzel bir kadının kendine doğru geldiğini görmek ,rüya sahibine hayran olan güzel ahlaklı bir insanın varlığına ve yakın zamanda bu insanla karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada vadide eliyle çukur kazdığını görmek ,yakınlarından birinden kötü haber almaya ,kazama kürek ile çukur kazdığını görmek ,tanıdığı birinin vefat haberini almaya ve üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada bir vadide kaybolduğunu görmek :

Yeşillikler içinde çok güzel bir vadide kaybolmak ,zevk ve sefanın artmasına ,renkli bir hayatın başlangıcına işaret eder. Kıraç ve sadece kayalık  bir vadide kaybolmak , rüya sahibini bekleyen zor bir yolculuğa ,içinden çıkılması kolay olmayacak problemlere ve kendini çaresiz hissetmeye işaret eder. Vadinin tepesinden aşağıya doğru düştüğünü ama yara almadığını görmek ,rüya sahibine gelecek büyük bir yardıma ,borcu olan için borçlarını ödemeye ,hasta olan için hastalıktan kurtulup şifa ile hayatını devam ettirmeye işaret eder.

Rüyada vadide bir takım engelleri aştığını görmek , iş hayatında ilerlemeye ,yüksek makama gelmeye , esnaf için mücadele ile kazanılacak bol kazanca ,öğrenci için okulda başarılı olmaya ,hasretlik çeken için sevdiğine kavuşmaya işaret eder .Rüyada yeşil vadi görmek hayırlar ile muteberdir.

Rüyada vadide dolaşıp çıkış yolu bulamamak ,bir iftiraya binaen mahkemelik olmaya ,hapis cezasına çarptırılmaya işaret eder.

Rüyada vadide gezerken kurt sürüsü ile karşılaşmak ,makam sahibi ve halk içinde muteber insanlar ile tanışmaya ,güç ve kudret sahibi olmaya ,halk içinde sözü geçen bir insan olmaya işaret eder.

Rüyada vadide gezerken tek bir mezar ile karşılaştığını ve mezar taşına sarıldığını görmek  almak istediği bir şeye sahip olmaya ,ev ,araba ,arsa gibi hayali olan için hayaline kavuşmaya işaret eder.

Ayrıca Bakınız :

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kartal Görmek

 

Rüyada Bahçe Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku