Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek farklı durumlar ile muteberdir. Nitekim rüyada ateş görmek tevili ile farklıdır. Burada kastedilen durum topyekûn diğer insanları da etkileyen yangınlardır. Haliyle rüyayı gören kişinin ruh hali ile ilişkilidir. Rüyada yangın görmek ile ilgili durumlar tevilimizde şu şekildedir:

*Rüyada evde yangın çıktığını görmek

Aileyi rahatsız eden durumların varlığına  işaret eder. Eğer ev tamamen yanıp kül olursa problemler çözülecek ve huzurlu bir hayat sürur edecek demektir.  Yangını kendi imkanı ile söndürmek ,plansız yaşamaya ,etrafından habersiz olmaya ,umarsız bir hayat sürmeye işaret eder. Yangında mal kaybı tersi ile tevil olunur .Ne kadar zarar var ise aslında o kadar kar olacak demektir.

*Rüyada yangından kaçmak

Gerçek ile yüzleşmekten kaçmaktır. Korkulan bir durumun varlığına ,çözüm aramak yerine üstün körü yaşamaya , problemleri iyi analiz edip ona göre tedbirli olmak gerektiğine işaret eder.

*Rüyada yangın söndürmek

Rüyada çıkan yangını söndürmek borçlanmaya , kötü habere ,bereketin azalmasına delalet eder. Bir başına yangın söndürmeye çalışmak ,korkunç bir yalnızlığa düşmeye ,toplu halde söndürmek yapılacak ortak işlerde başarısız olmaya işaret eder.

*Rüyada Orman Yangını Görmek

İşlerin bozulacağına  ,huzursuzluğa ,hayvanlara eziyet etmeye , uzun süreli yoksulluk yaşamaya ,umudun azalacağına , çevresi ile olan  ilişkilerin bozulacağına delalet eder.

*Rüyada iş yerinde yangın görmek

Ahırda  yangın görmek Makamda yükselmeye ,itibara ,işerin yoluna gireceğine ,amirden taltif ve taktir almaya işaret eder.

*Rüyada ahırda yangın çıktığını görmek

Karlı işlere ,büyük kazanca ,bereket ve mutluluğa işaret eder.

*Rüyada ateşin suyun üstünde yandığını görmek

Dost bilinenlerden gelecek çok şiddetli zarara ,vefasızlar yüzünden üzüntü duymaya , iki yüzlü insanların varlığına ,iyilik ettiklerinden zarar görmeye delalet eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku