Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Vestiyer Görmek

Rüyada Vestiyer Görmek

tarafından admin
rüyada askılık görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada vestiyer görmek anlamı?

Rüyada vestiyer görmek tasviri ,vestiyerin şekli ve vestiyere neyin asıldığı ile birlikte yorumlanır. Genel itibarla ev hayatına dair ip uçları verir.

Rüyada evine vestiyer aldığını görmek ,yeni insanlarla tanışmaya ve bu insanları evinde misafir etmeye işaret eder. Yeni alınan vestiyer beyaz renkte ise , misafirlerin güzel ahlaklı ,iyi insanlar olduğuna ,siyah renkte ise fesat insanlara ,sarı renkte ise bulaşıcı hastalığı olan insanlara ,kırmızı renkli ise düşmana işaret eder. Evine rengarenk bir vestiyer aldığını görmek , rüya sahibinin karşı cinsten birisi ile tanışıp aşk yaşamasına, hayatına renk katacak ,coşkulu ve maceracı biriyle gününü gün edeceğine işaret eder.

Rüyada vestiyere şapka astığını görmek ,devlet işleri ile ilgili bir haberin gelmesine , şapka büyük ise bütün aileyi etkileyecek bir habere  işaret eder.

Rüyada vestiyere ceketini astığını görmek ,rüya sahibinin hayatın zorluklarından dolayı bezginlik hissi yaşamasına ,bıkkınlık psikolojisine ve dinlenme ihtiyacına işaret eder.

Rüyada vestiyere kefen astığını görmek ,komşularından birinin ölüm haberini almaya  ya da bir cenaze merasimine katılmaya işaret eder.

Rüyada aynalı bir vestiyer görmek ,ayna küçük ise küçük mutluluklara ,büyük ise mutluluğun uzun süreli olmasına işaret eder.

Rüyada kırık vestiyer görmek

Komşular arasında çıkacak tartışmaya , vestiyerin yandığını görmek ise komşular arasında büyük bir kavganın çıkmasına ve bu durumdan büyük üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada vestiyere takke astığını görmek ,ilim sahibi insanları evinde ağırlamaya ,ilim meclislerine katılmaya ,halk içinde hatırı sayılan , itibarlı bir kişiliğe işaret eder.

Evli bir çiftin rüyada vestiyere çocuk elbisesi astığını görmesi ,yeni bir çocuk müjdesine ,çocuğu olmayan için evlatlık edinmeye veya çocuklar ile zaman geçirmeye işaret eder.

Rüyada vestiyer görmek ile ilgili olarak ; kendi vestiyerini başkasının evinde görmek , bekar için evlenmeye ,yetişkin çocuğu ya da torunu olan için evlilik bağıyla ilişkili olmak üzere yeni akrabalara işaret eder. Kendi vestiyerini hastanede görmek ,aile fertlerinden birinin hastalığına ,kendi vestiyerini devlet dairesinde görmek ,aile fertlerinden birinin devlet kapısında işe girmesine ,kendi vestiyerini bir mezarın içinde görmek bir yakınının vefatına, kendi vestiyerini bir alış veriş mekanında görmek ise yeni eşyalar almaya  ve bol kazanca işaret eder.

Ayrıca Bakınız

TAKDİM-İ MUABBİR
Rüyada Ev görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku