Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Vasiyetini Yazmak

Rüyada Vasiyetini Yazmak

tarafından admin
rüyada vasiyetname yazdırmak
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

 Rüyada vasiyetini yazmak anlamı

Rüyada vasiyetini yazmak ,anlaşma ,hayata sımsıkı sarılmak ,yaşama sevinci kavramları ile tabir olunur.

Rüyada kendi eliyle vasiyetini yazdığını görmek ,dargın olduğu insanlar ile barışmaya ,küskünlüklerin sona ermesine ve kaygıların gideceğine işaret eder. Rüyada vasiyetini yazarken matematiksel işlemler  yaptığını görmek ,geleceğe dair planlar yapmaya ve bu planların tutmasına ,başarılı olmaya işaret eder.

Rüyada vasiyetini bir başkasının yazdığını görmek

Rüyada vasiyetini bir başkasının yazdığını görmek :Rüya sahibinin bir konuda kendi kendine karar veremeyecek halde olduğuna , çevresindeki insanlardan yardım alacağına ve nihayetinde aldığı yardım ile problemin ortadan kalkacağına işaret eder. Sevmediği ya da düşman olduğu birine vasiyetname yazdırdığını görmek ,o kişiler ile barışmaya ,korkudan emin olmaya işaret eder.

Rüyada vasiyetini  yazıp bir kasaya kilitlediğini görmek ,büyük bir günah işlemeye ve bunu olabildiğince insanlardan saklamaya delalet eder. Rüyada başkasının vasiyetini kasaya koyup sakladığını görmek ,rüya sahibinin sır tutmasına ,çok önemli bir bilgiye ulaşmasına ve rüya sahibinin güvenilir kişiliğine işaret eder.

Rüyada  bir avukata vasiyetini yazdırdığını görmek

Rüyada bir avukata vasiyetini yazdırdığını görmek  :Aile fertleri arasında çıkacak tartışmalara ,mal davasına ve bu yüzden rüya sahibinin büyük üzüntü duymasına işaret eder. Rüyada elinde bom boş bir vasiyet pusulası olduğunu görmek ,boş geçen ömre ,emeklerin boşa gitmesine ,çok çalışıp az kazanmaya işaret eder.

Rüyada vasiyetini yazmak tasviri ile ilgili olarak ,deri üzerine vasiyet yazdığını görmek ,hastalanmaya ve bu hastalığın uzun sürmesine ,vasiyet yazılan deri parçasının büyüklüğüne göre rüya sahibinin acı çekeceği günlere işaret eder.

Rüyada altın bir levhada yazılı her hangi bir vasiyetname görmek ,rüya sahibinin borçlanmasına ,borcundan dolayı sıkıntılı günlerin başlangıcına işaret eder.

Rüyada kendini ölmüş halde iken vasiyetini baş ucunda görmek ,büyük bir yalnızlığın içine düşmeye ,çaresiz kalacağı olayların meydana gelmesine işaret eder.

Bekar bir kişinin güzel hattat ya da bir nakkaşa vasiyet yazdırdığını görmesi ,hayırlı bir yuvaya , maddi açıdan problem yaşamayacağı bir evlilik yapmaya ,uzun yıllar mutlu bir şekilde hayatını sürdürmeye işaret eder.

Rüyada vasiyetname üzerinde sarı lekeler görmek ,rüya sahibinin kısa süreli hastalığına ,siyah lekeler görmek ,gizli bir düşmanın varlığına , pembe lekeler görmek ,rüya sahibine aşık olan ama bir türlü bunu dile getirememiş gizli bir hayrana ,kırmızı leke görmek ise haram mal yemeye ve sonradan duyulacak pişmanlığa işaret eder.

Vasiyetnamesinin farelerce yenildiğini görmek

Malını mülkünü, ahlaksız insanlar yüzünden  heba etmeye ,iki yüzlü ve kalleş insanlarca zarara uğramaya ,etrafının vefasız insanlar tarafından sarıldığına ve dikkat etmek gerektiğine işaret eder.

Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku