Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Vali Görmek

Rüyada Vali Görmek

tarafından admin
rüyada vali yorumu
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Vali Görmek Anlamı 

Rüyada vali görmek arzu edilen bir duruma kavuşmak ,yaşanan problemler ve bu problemleri aşmak kavramları ile tabir olunur.

Rüyada Vali İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada yaşadığı ilin valisi ile konuştuğunu görmek ,rüya sahibinin bir sıkıntısının olduğuna ancak çevresinden gelecek yardımlar ile bu sıkıntının def olup gideceğine işaret eder. Rüyada yaşadığı yerin dışında valilik yapan biriyle konuştuğunu görmek ,uzakta yaşayan bir dostundan destek görmeye , maddi ve manevi olarak rahatlamaya işaret eder. Vali ile makamında konuşmak resmi bir problemi halletmeye ,dışarda konuşmak ise kişinin şahsi bir probleminden dolayı gelecek yardıma işaret eder.

Rüyada asık suratlı vali tasviri ,rüya sahibinin bir takım problem yaşamasına ve yalnızlık duygusu içinde olmasına ,kendini çaresiz ve suçlu duruma düşürecek işlerle meşgul olduğuna delalet eder.

Rüyada vali ile birlikte bir şeyler yiyip içtiğini görmek ,iş hayatında kolaylıklar yaşamaya ,engelleri rahatlıkla aşmaya ve başarıya giden yolda sıkıntısız ilerlemeye işaret eder. Karşı cinsten olan bir vali ile yiyip içmek ,kişiye gelecek büyük bir yardıma ,maddi anlamda sıkıntısız bir hayata delalet eder.

Vali ile kol kola gezmek  ,halk içinde itibarın artmasına ,sözü dinlenir bir kişiliğe , öz güven duygusunun fazlalığına ve kendinden emin olmaya delalet eder.

Rüyada validen dayak yediğini görmek ,devlet kanalıyla mal sahibi olmaya ,makamda yükselmeye ,iş yerinde çok güzel bir konuma gelmeye işaret eder.

Rüyada kendi evinin kapısına  asık suratlı bir valinin geldiğini görmek ,kötü sonuçları olan bir resmi tebligat almaya ,borçlardan dolayı icralık olmaya ya da bir mahkeme davetiyesi almaya işaret eder. Güler yüzlü bir valiyi kapısının önünde görmek ,müjdeli habere ,devlet işine girmeye ya da devlet işi ile alakalı bir kuruluşta çalışmaya işaret eder.

Rüyada bir öğrencinin elinde kitap ve defter bulunan vali ile konuştuğunu görmesi ; okulda başarılı olmaya ,ufak tefek sorunları hiç kafaya takmadan öğrenim hayatına devam etmeye işaret eder.

Rüyada bir valiyi ölmüş olarak evinde görmek ,rüya sahibinin geçmişte işlemiş olduğu bir günahının açığa çıkmasına ve bu durumdan dolayı büyük bir sıkıntının içine düşmeye delalet eder.

Rüyada kendini vali olarak görmek ,her türlü maddi ve manevi sıkıntıdan kurtulmaya ,uzun ve rahat bir hayata erişmeye işaret eder.

Rüyada validen azar işittiğini görmek, rüya sahibinin güzel arkadaşlarının  olduğuna ve arkadaşlarından gelecek uyarılara işaret eder.

Ayrıca Bakınız :

Rüyada Subay Görmek

Rüyada Zabıta Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku