Ev TÜM RÜYA TABİRLERİ Rüyada Vaaz Vermek

Rüyada Vaaz Vermek

tarafından admin
rüyada vaiz görmek

Rüyada Vaaz Vermek Anlamı

Rüyada vaaz vermek nasihat ,kabahat kavramları ile tabir olunur. Rüyada bir ibadet hanede vaaz verdiğini görmek ,çevresindeki insanların hatalarının farkında olmaya ve onları uyarmaya işaret eder.

Rüyada vaaz ederken kimsenin kendisini dinlemediğini görmek ,rüya sahibinin boş beleş işlerle uğraşmasına , boş laflarla ömrünü tükettiğine ,etrafındaki insanlara karşı kelimelerine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada cübbe giyerek vaaz verdiğini görmek ,halk içinde itibar sahibi olmaya ,izzet ve şerefin artmasına , saygın bir kişiliğe delalet eder.

Rüya bir hastaya vaaz verdiğini görmek ,hastanın iyileşmesi için çaba sarf etmeye ve etrafında hasta olan yakınlarına yardımda bulunmaya delalet eder. Rüyada bir cenazeye vaaz verdiğini görmek ,rüya sahibinin aile içinde sorunlar yaşamasına ve hiç kimsenin rüya sahibinin sözünü dinlemediğine işaret eder.

Rüyada vaaz ederken kendini dinleyen insanların sözlerine karşı gelmesi ve tartışma yaşanması halini görmek ,rüya sahibinin hiç tanımadığı insanlarla münakaşa etmeye ,sokakta can sıkıcı olayların yaşanmasına ,kalabalık ortamlardan bir süreliğine uzak durulması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Vaaz Dinlemek

Rüyada vaaz dinlediğini görmek , rüya sahibinin hal ve hareketlerindeki noksanlığa ,kendine çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder. Rüyada yaşlı birinden vaaz dinlemek , hayat tecrübesi fazla ve akıllı bir kişiden destek almaya ,genç birinden vaaz dinlemek ,yeni maceralar yaşamaya ,çocuktan vaaz dinlemek ise kararsızlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada kendini mezarlıkta görmek suretiyle bir ölünün kalkıp rüya sahibine vaaz ve nasihatte bulunması ,rüya sahibinin büyük bir günah işlediğine ve pişmanlık yaşamaya ,tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada  tanınan  alim bir kişiden vaaz dinlediğini görmek ,ilim ehli ile arkadaşlık yapmaya ,kaliteli ve verimli zaman geçirmeye işaret eder.

Rüyada hasta bir kişiden vaaz dinlediğini görmek ,rüya sahibinin kötü ahlaklı kişilerle arkadaşlık yapmasına ve bu arkadaşlıktan zarar görmesine işaret eder.

Rüyada vaaz dinleme ya da vaaz verme durumu ölümü hatırlamak , hayattaki hal ve hareketlerini ölçüp tartmak ve kendi öz değerlendirmesini yapmak esbabına binaen uyarıcı rüyalar kategorisindedir.

Rüyada mensup olduğu din haricinde başka din temsilcilerinin verdiği bir vaizi dinlediğini görmek ,kendi dininin icaplarını yerine getirmemeye ,ibadet eksikliğine ve kişinin kendini huzursuz hissetmesine işaret eder.

Rüyada Dev Dalgalar Görmek

Rüyada Çiçek görmek

Rüyada Defter görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku