Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada Üzüm Görmek

tarafından admin
rüyada üzüm bağı görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Üzüm Görmek Anlamı

Rüyada üzüm görmek tasviri  geniş tabirli rüyalardandır. Kuran-ı Kerimde üzüm kelimesi 11 farklı ayette zikir edilmiştir. Yorumunuza ışık tutması açısından ilgili Ayet-i Kerimeleri okumak için TIKLAYINIZ

Rüyada üzüm tasviri hayırlı rüyalar grubundandır. Rüyada salkımlarca üzüm görmek ,bolluk ve bereketin devamlılığına ,huzurlu ve sağlıklı bir ömre işaret eder.

İbni Şirin’e göre rüyada üzüm görmek ,bereket ,yağmur ve helal kazançtır.

Cefer-i Sadık’a göre ,hayırlı evlat, ilim sahibi olmak ve bol kazançtır.

Ahmedi Dai’ye göre ,huzur ,bereket ve güzel ahlaktır.

Kirmani’ye göre zengin ve sadık bir eştir.

Rüyada mevsiminde üzüm görmek çok hayırlıdır. Bir çiftçinin mevsiminde üzüm görmesi ,üründeki bolluğa ve bol kazanca işaret eder. Bekar birinin rüyada  beyaz üzüm yediğini görmesi ,zengin ve güzel ahlaklı biriyle evlenmesine işaret eder. Nitekim siyah üzümde aynı minval üzeredir.

Rüyada kırmızı taneli üzüm yemek ,az bir kazanca ,sarı taneli üzüm yemek ,hastalıktan kurtulmaya ,kuru üzüm yemek ise ,para ve ziynet eşyası biriktirmeye işaret eder.

Rüyada üzüm satın almak

Üzümü  satın aldığını görmek ,kolayca ödeyeceği borca ,biraz meşakkatten sonra gelecek huzura ,insanlarla olumlu bir ilişki içinde olmaya işaret eder. Rüyada üzüm çekirdeği yediğini görmek ,büyük bir hastalıktan ya da sıkıntıdan kurtulmaya ve sağlıklı günlerin yaşanmasına delalet eder. Evinde kasalar dolusu üzüm görmek ,büyük bir mirasa ,hane halkını çok mutlu edecek güzel haberlere işaret eder.

Rüyada vücudundan üzüm asma dalının çıktığını ve meyve verdiğini görmek ,rüya sahibinin çevresine çokça yardım edeceğine ,büyük zenginliğe ,ilim sahibi olup etrafındaki insanlara rehber olacağına ve hayırlı evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada kokmuş üzüm yemek

Uzun süreli bir hastalığa yakalanmaya ancak çok fazla acı çekmeden bu süreci atlatmaya delalet eder. Kokmuş üzümlerle dolu bir asma dalının ağzından içeri girdiğini görmek ,haram mal yemeye ,haksız kazançtan elde edilecek gelir ve bu kazancın insanın başına bela açmasına işaret eder.

Asma bahçesinden üzüm topladığını görmek , az çalışmakla bol kazanç elde edecek bir iş yapmaya, iş hayatında başarılı olmaya ,terfi bekleyen için makamda yükselmeye ve huzurlu bir iş ortamına işaret eder.

Üzümleri kaldırıp attığını görmek , rüya sahibinin line çok güzel fırsatların geçmesine ancak bu fırsatları kaçırmaya ve sonradan büyük pişmanlık yaşamaya işaret eder.

Evine gelen dilenciye  ikram ettiğini görmek ,malının kıymetini bilmemeye ,ahlaksız ve kötü niyetli kişilere mal kaptırmaya , rüya sahibinin çevresinde kalbi bozuk insanların varlığına ve aldanmaya işaret eder.

Rüyasında  hiç tanımadığı bir kişinin kendisine üzüm verdiğini görmek , tahmin edilmeyen yerden gelecek paraya ,şansın açılmasına işaret eder. Çok yaşlı  birinden üzüm aldığını görmek ,kaybedilen bir bir şeyin bulunmasına işaret eder. Rüyasında makat arasına üzüm asma dalının girdiğini görmek ,büyük bir belaya bulaşmaya ,günahların çokluğuna ve yaşanacak huzursuzluklara  ,kazancının birden bire elinden gitmesine işaret eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Dayak Yemek
Rüyada Et Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku