Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Üzengi Görmek

Rüyada Üzengi Görmek

tarafından admin
rüyada eyer görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Üzengi Görmek Anlamı 

Rüyada üzengi görmek tasviri , geniş yorumlu ve hayırlı rüyalar grubunda değerlendirilir, Rüyada üzengi tasviri evlat, muradına erme ,bereket ve hayırlı yolculuklar ile muteber tabir olunur.

Rüyada at üzerinde üzengi görmek ve üzengiye basarak ata binmek ,hayallerini gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkmaya ve hayallerine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada karısının elinde üzengi görmek ,doğacak erkek çocuğa ,kendi elinde üzengi görmek ise ,kazancın bolluğuna ,evin bereketinin artmasına işaret eder.

Demirden yapılmış üzengi ,rüya sahibinin güç ve kudret kazanmasına ,bakırdan yapılmış üzengi hastalığa ,gam ve kedere düşmeye işaret eder.

Rüyada altından yapılmış bir üzengiyi at üzerinde görmek ,haram yoldan elde edilecek büyük miktar paraya ,belaya bulaşmaya ,sokakta birileriyle dalaşıp kavga etmeye işaret eder.

Gümüş üzengi 

bekar için evliliğe ,evli için mutlu bir hayata ,hasta olanlar için şifaya ,kendini yalnız hissedenler için yalnızlıktan kurtulmaya delalet eder.

Bir at üzerine takılmış çokça üzengi  ,rüya sahibine yardımcı olacak insanların bolluğuna, rüya sahibinin  , halk içinde muteber ,hatırı sayılır bir insan olduğuna ve çıkılacak yolculuklarda hiç bir zahmet çekmeden keyifli bir şekilde menzile ulaşmaya işaret eder.

Rüyada bir mezarın içinde üzengi görmek 

Çıkılacak yolculukta kaza yaşamaya ,rüya sahibinin bu yüzden sıkıntıya düşmesine işaret eder.

Rüyada bir pazardan üzengi satın aldığını görmek , iş hayatı ile ilgili güzel bir haber almaya ,kazancın artmasına işaret eder.

Domuz üzerinde eyer olup ta bu eyerde üzengilerin  takılı olduğunu görmek ,rüya sahibinin haram işlerle meşgul olduğuna ,gelecek yalan bir habere inanmak suretiyle aldatılmaya ve ailesi ile bu yüzden problem yaşamaya işaret eder.

Elindeki veya atın üzerindeki üzengiyi bir kartalın veya yırtıcı herhangi bir kuşun alıp gittiğini görmek , birilerine kefil olmaya ve bu yüzden sıkıntıya düşmeye ,elindeki malı başkalarına kaptırmaya ,kazancın eksilmesine işaret eder.

Kundaktaki bebeğin baş ucunda üzengi görülmesi ,çocuğun kısmetinin bolluğuna ,ilerde çok sevilip sayılan ve aynı zamanda bolluk içinde yaşayacak bir insan olacağına delalet eder.

Rüyada elindeki üzenginin yere düşüp kırıldığını ya da ata binerken üzenginin kırıldığını görmek ,yolculuk planı yapmaya ancak bir takım engeller yüzünden bu yolculuğun gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kendi üzerinde eyer görüp ve bu eyerde üzengilerin çokça olduğunu görmek hayattaki zorluklara ,rüya sahibinin sırtından geçinen insanların çokluğuna ,dünyevi işlerden dolayı çok yorulmaya ve kendini sürekli bitkin hissetmeye işaret eder.

Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku