Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Uyuz Olmak

Rüyada Uyuz Olmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Uyuz Olmak Anlamı

Rüyada uyuz olmak ,sıkıntı ,dert ,mal ve hastalık kavramları ile müşterek tabir olunur. İbn-i Şirin’e göre ,rüyada uyuzluk hali büyük zorluklar içinde kazanılan mala işaret eder.  Ahmed-İ Dai’ye göre borçlanmak  ,Lokman Hazretlerine göre ise şifaya kavuşmak kavramları ile muteber tabir olunmuştur.

Rüyada uyuz olup kaşınmak

Rüyada uyuz olup kaşınmak ,mal mülk sahibi olmaya işaret eder. Birisi ile el sıkışmak suretiyle uyuz olup ,avcunun kaşınması ,rüya sahibinin zengin bir kişiden yardım alarak işlerinin yoluna gireceğine işaret eder. Uyuzluktan dolayı avcunun içinin kaşınması fakir için zenginliğe, zengin olan için bol kazanca işaret eder.

Rüyada uyuz olup kasıklarının kaşındığını görmek ,bekar için evliliğe ,evli olanlar için karşı cinsten yeni birisi ile aşk yaşamaya işaret eder. Rüyada uyuz için doktora gidip çare aradığını görmek ,rüya sahibinin elindeki fırsatların farkında olmamasına ,bir durum için kararsız kalmaya ve sevdiği bir kişiden şüphe duymasına işaret eder.

Rüyada uyuz olmak tabiri ile ilgili olarak , dilinin sürekli olarak kaşındığını hissetmek ,rüya sahibinin ağzından çıkan sözleri ile sevdiği insanları incitmesine ve bu yüzden problem yaşamasına işaret eder. Rüyada ayağının uyuz nedeniyle kaşınması ,bol kazançlı bir yolculuğa çıkmaya ,nasibini başka yerlerde aramaya işaret eder.

Rüyada ailecek herkesi uyuz olarak görüp sürekli vücutlarının kaşınması hali ,ailecek zorlu geçen bir yıla ve sonrasında kazanç elde etmeye işaret eder. Rüyada kulağın uyuz nedeniyle kaşınması : Sağ kulakta uyuz var ise ,müjdeli habere ,sol kulakta uyuz var ise kötü habere işaret eder.

Rüyada alnının uyuz nedeniyle kaşınması ,kader çizgisindeki olumsuz durumların ortaya çıkmasına ,kazanç kaybına ,sevdiklerinden ayrılmaya ve acı çekmeye işaret eder.

Rüyada ölmüş birini uyuz olarak kaşındığını görmek , ölünün arkasından konuşmaya ve kul hakkına girmeye işaret eder.

Rüyada gittiği bir yerde herkesi uyuza yakalanmış ve kaşınır halde görmek ,zengin bir mahalde yaşamaya ,zengin ve güçlü insanlarla tanışmaya ve dostluk kurmaya işaret eder.

Rüyada Uyuz Köpek Görmek

Rüyada uyuz köpek görmek ,rüya sahibinin kendine hiç bir faydası olmayan akrabalarına işaret eder. Uyuz bir köpeğe sahip olmak ,rüya sahibini sürekli sıkıntıya sokan dost ve akrabalara işaret eder. Uyuz bir köpeğe sarıldığını görmek ,rüya sahibinin dost düşman bilmeden herkese sırrını vermesine ve sonradan bu yüzden problem yaşamasına işaret eder.

Rüyada Uyuz At Görmek

Rüyada uyuz at görmek ,rüya sahibinin hayalleri ve sevgilisi olarak tabir olunur. Uyuz bir beyaz ata bindiğini görmek ,rüya sahibinin kendi ile tam zıt karakterde birisi ile yarenlik etmesine ve zarara uğramaya , uyuz olan sarı donlu ata binmek ,hastalığa yakalanmaya ,uyuz olan ve yağız donlu bir ata binmek ise ,düşmana galip gelmeye ,güç ve iktidar sahibi olmaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku