Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ünlü Sanatçı Görmek

Rüyada Ünlü Sanatçı Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Ünlü Sanatçı Görmek Hangi Anlama Gelir ?

Rüyada ünlü  sanatçı görmek ,rüyada görülen sanatçının icra ettiği sanat dalı ile ilgilidir. Rüyada ünlü ses sanatçısı görmek ,psikolojik olarak rahatlamaya , ruh dinginliğine ,çevresi ile uyum içinde yaşamaya delalet eder. Kadın ses sanatçısı ile birlikte şarkı söylemek problemlerin çözülmesine , marifeti olanların bunu diğer insanlar ile paylaşmasına , kısa süreli mutluluklar yaşamaya delalet eder. Rüyada sevdiği ünlü kadın sanatçıyı öpmek ,müjdeli habere ,işlerin yoluna girmesine ,borçlu ise borçtan kurtulmaya işaret eder. Bir kadının rüyada kadın sanatçı görmesi kıskançlığa ,kıskançlık yüzünden başının belaya girmesine işaret eder. Bir erkeğin rüyada sevdiği erkek sanatçıyı öpmesi eş ile kavga etmeye , kalplerin uzaklaşmasına delalet eder. Rüyada sanatçı hangi dalda sanatını icra ediyor ise kişi o zaviyeden bu rüyayı yorumlamalıdır. Yine bu rüyanın farklı şekilleri şöyledir.

*Rüyada ünlü sanatçı ile öpüşmek

Rüyasında ünlü  sanatçı ile öpüşmek , aynı cinsten olanlar için şer ,karşı cinsten olanlar için hayırlıdır. Kadın kadına ,ya da erkek erkeğe sanatçı ile öpüşmek işlerin bozulmasına ,hastalanmaya ,günaha batmaya işaret eder. Lakin tersi durum olursa hayırlıdır ,mutluluğa ,bereket ve bulluğun artmasına işaret eder.

*Rüyada ünlü  sanatçı ile evlenmek

Kazanç getirici iş ortaklığı yapmaya ,bekar için güzel, mutlu bir yuvaya ,hasta için şifaya ,ilim ehli için takdir edilmeye ve ilminden dolayı halk içinde sevilmeye işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku