Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Un Görmek

Rüyada Un Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Un Görmek Anlamı

Rüyada un görmek hayırlı rüyalar grubundandır. Un tasvirli rüyalar unun mahiyeti ve şekli ile muteber tabir olunur. rüyada un zahmetsizce kazanılan mal ve para anlamına gelir. Rüyada elini un çuvalına daldırmak ,helal kazanca ,çalışkanlığa ve emeğin karşılığını almaya işaret eder. Ağzından un fışkırdığını görmek ,rüya sahibinin kazancının değerini bilmediğine ,emeklerin boş gideceğine işaret eder. Rüyada un elediğini görmek ,rüya sahibinin bir olayda hakemlik yapmasına ve adaletten yana karar vereceğine işaret eder. Rüyada elediği unun toprağa dönüştüğünü görmek , ölüm haberi almaya ,mekan değiştirmeye işaret eder.

rüyada beyaz unu elerken ,eleğin altından siyah renkli olarak çıktığını görmek ,iyi niyetle yapılan bir işin kötü bir şekilde sonuçlanmasına ,çıkılacak yolda kaza ya da yolda kalmak gibi olumsuz bir durumla karşılaşmaya ,bir beklentinin olduğuna ancak bu beklentinin gerçekleşmemesine işaret eder.

Rüyada Arpa Unu Görmek

Rüyada arpa unu görmek ,takva sahibin olmaya ,günahlardan arınmaya ,rüya sahibinin hatalarından döneceğine işaret eder. Arpa unu ile ekmek yaptığını görmek ,ilim ehli ile sohbet etmeye ve çevresine faydalı bir insan olmaya işaret eder. Arpa ununu eline yüzüne sürmek ,iyi ahlaklı olmaya ,yardımsever bir kişiliğe ve ilim ehlinden feyiz almaya işaret eder.

rüyada un görmek

Rüyada Pirinç Unu Görmek

Rüyada pirinç unu görmek ,zahmetle elde edilen kazanca işaret eder. Rüyada kendini pirinç tarlasında görmek , geçinmek için mekan değiştirmeye ve zorluklar içinde çalışmaya işaret eder. Rüyada pirinç ununu pişirmeden ham haliyle yediğini görmek ,hastalanmaya ,iyi zannettiği bir durumun kötü sonuçlar vermesine ve üzüntü yaşamaya işaret eder. Rüyada siyah pirinç unu yemek ,kötü haber almaya  işaret eder. Rüyada mısır unu ile bir bebeği beslemek ,sağlıklı ,bereketli , uzun bir ömür ve hayırlı evlat sahibi olmak ile muteberdir.

Rüyada Un Öğütmek

Rüyada un öğütmek helal kazanç için çok çalışmaya ,hayırlı ve uzun bir ömre işaret eder. Bekar kimsenin bu rüyayı görmesi ,mutlu bir yuva kuracağına işarettir. Rüyada un öğütmek aynı zamanda bol kazanç elde etmek anlamına gelir. Öğütülen unun miktarınca rüya sahibinin eline para geçecektir. Rüyada elindeki tahıl tanelerini sıkıp un haline getirdiğini görmek ,rüya sahibinin büyük bir maddi ve manevi güç elde edeceğine ,tuttuğunu koparan birisi olduğuna ve bütün korkulardan emin olmaya işaret eder.

 

Rüyada Mısır Unu Görmek

Rüyada mısır unu görmek ,bereketli ve sağlıklı geçecek bir yıla işaret eder. Mısır unundan ekmek yaptığını görmek ,rüya sahibinin borcunu ödeyeceğine ve para biriktireceğine işaret eder. Mısır ununun kurtlandığını görmek ,rüya sahibinin malına bilmeden haram karıştırmasına ve dikkatli olması gerektiğine  dair bir uyarıdır.

Rüyada Un Çuvalı Görmek

Rüyada un çuvalı görmek ile ilgili olarak : Un çuvalını taşımak ,rüya sahibinin yeni evlenecek birisine yardım edeceğine ,yuva kurmaya ve hayırlara vesile olmaya işaret eder. Rüyada kimsenin olmadığı bir yerde tek  başına un çuvalı taşımak ,rüya sahibinin kimseye belli etmeden yaptığı hayır işlerine , sağlıklı ve uzun bir ömre işaret eder. Rüyada unu bir mezarın içine döktüğünü görmek ,rüya sahibinin ahlaklı ve dindar bir kişi olduğuna ,başkalarına yardım etmekten duyduğu mutluluğa ve sevap bolluğuna işaret eder. Rüyada evindeki unu dilenciye vermek ,mal kaybına ,zarar etmeye ve çevresinde kadir kıymet bilmez insanların çokluğuna işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku