Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ulumak

Rüyada Ulumak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle
Rüyada Ulumak Anlamı Nedir ? Bu yazımızda Rüyada Kurt Gibi Ulumak ,Rüyada Uluma Sesi Duymak ,Rüyada Uluyan Köpek Görmek ile ilgili tabiri  bulacaksınız.

Konu Başlıkları

Rüyada Ulumak

Rüyada ulumak tesirli ve kişinin geçmişi ile alakalı işaretler vermesi bakımından dikkate değer rüyalardandır. Ulumak eylemi fena işler ,cesaret ,korku ve kudret kavramları ile muteber tabir olunur. Rüyada uluyan bir inek veya koyun görmek ,rüya sahibinin hırsızlar yüzünden mağdur olacağına ,mal kaybetmeye ve zarara uğramaya delalet eder.

Rüyada kundaktaki bebeğin uluduğunu görmek ,rüya sahibinin küçük çocuğu var ise ,büyüyünce güç sahibi olacağına ,akıllı ve zalim bir kişiliğe işaret eder. Rüyada tavuğu ulurken görmek , eş ve kaynana taifesinin boş boş konuşmalarına maruz kalmaya ,aile içindeki fertler tarafından suçlayıcı sözler nedeniyle üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada Kurt Gibi Ulumak

Rüyada kurt gibi uluduğunu görmek ,düşmana diş göstermeye ,gücün yerinde olmasına ve çevresine korku salmaya işaret eder. Bir gece vakti kurtların içinde kurtlarla beraber uluduğunu görmek ,düşmana pusu kurmaya ,birini alt etmek için plan yapmaya ,güçlü ve iyi karakterli insanlardan yardım almaya işaret eder.

Rüyada gelinlik içinde bir kızın uluyarak yanına yaklaştığını görmek ,rüya sahibinin geçmişte masum birine kötülük ettiğine ve kötülük ettiği kişinin intikam planı yaptığına işaret eder.

Rüyada yaşlı birinin kurt gibi uluduğunu görmek ,bir konudan dolayı davalık olmaya ve davayı kaybetmeye ,yakınları ile mal paylaşım davası nedeniyle problem yaşamaya işaret eder.

Rüyada bir kişinin  ,eşini ya da sevgilisini  ulurken görmesi, rüya sahibinin yüz kızartıcı bir iş yapmasına ve bu durumdan eş veya sevdiğinin haberdar olacağına işaret eder.

Rüyada kurt gibi ulumak intikam ateşi ile yanıp tutuşmak anlamında da yorumlanmıştır. Sokakta uluduğunu görmek ,birileriyle tartışma yaşamaya ve sadece sözleri ile tartışma yaşadığı kişileri alt etmeye işaret eder. Rüyada bir ibadethanede uluduğunu görmek ,büyük günah işlemeye ,tövbe etmek gerektiğine delalet eder.

Rüyada uluyan güvercin görmek ,iyi haber almaya ,uluyan karga görmek ,bilge biriyle tanışmaya  delalet eder. Uluyan akbaba görmek ,devlet erkanından birileriyle dostluk kurmaya , uluyan yılan görmek , gizli düşmanın açığa çıkmasına ,uluyan eşek görmek ,inatçı kişiler ile sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Uluma Sesi Duymak

Rüyada uluma sesi duymak korku ve mücadele kavramları ile birlikte tabir olunur. Rüyada bir mezarlıktan geçerken uluma sesi duymak ,rüya sahibine düşman olan bir zalim kişinin ölümüne işaret eder.

Rüyada gök yüzünden gelen uluma seslerini işitmek , rüya sahibinin kötülük ettiği kişilerden beddua almasına ve belaya bulaşmaya işaret eder.  Rüyada yeşillik bir yerde gezerken ,birden bire uluyan bir bir sürü kurdun içinde olduğunu görmek ,rüya sahibinin bir sıkıntısının hiç tanımadığı insanlar tarafından giderileceğine işaret eder.

Rüyada Uluyan Köpek Görmek

Rüyada uluyan köpek görmek ,rüya sahibinin akrabaları ile problem yaşayacağına ve zarara uğramaya işaret eder. Rüyada uluyan köpek aynı zamanda korkak dost ve arkadaş anlamında da tabir olunur. Rüyada köpekler gibi ulurken ve havlarken uyanmak ,rüya sahibinin yaşayacağı bir korkuya işaret eder.

Bu durum aynı zamanda geçmişte masum birine yapılan kötülükten dolayı önce korku yaşamaya ardından da büyük pişmanlık duymaya ve kahrolmaya işaret eder.

Rüyada Uyuz Olmak

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku