Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ud Çalmak

Rüyada Ud Çalmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Ud Çalmak Anlamı

Rüyada ud çalmak ,udun çeşidine , nerede ve kim tarafından  çalındığına bağlı olarak tabir edilir. Ud İran kökenli bir çalgıdır ,İran’da ‘Barbat ‘ adıyla bilinir ve eskiden ud tezenesi kartal kanadından yapılır idi. Haliyle rüyada ud tasviri aynı zamanda geçmişten gelen güç , halk içinde itibar sahibi olma kavramlarıyla müşterek yorumlanır. Ebu Said-ül Vaaz ud ile ilgili rüyayı hayra yormamıştır. O’na göre rüyada ud çalmak ,gerçeklikten uzaklaşmak ,üzüntü ve kedere gark olmak ile muteberdir.

Nablusi’ye göre :Geçmişi unutamamak ve geçmişe duyulan özlem kavramları ile muteberdir.

Rüyada kendini ud çalarken görmek yeni bir işe girişmeye ve bu işte başarılı olmaya işaret eder. Bekar kişi için rüyada ud çalmak ,latif bir kişi ile evlenmeye ,evli olanlar için ise çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada bir okulda ud çalmak ,başarılı olmaya ,kişinin kabiliyetlerinin farkına varmasına , profesyonel işlerle uğraşmasına işaret eder. rüyada bir sarayda ud çaldığını görmek ,devlet işine girmeye ,devlet tarafından gelecek yardıma işaret eder. rüyada ud çalarken ağladığını görmek ,müjdeli haber almaya delalet eder.

Rüyada sarı renkli ud çalmak ,hastalığa ,kırmızı renkli ud çalmak ,akrabalar ile hoş vakit geçirmeye ,siyah renkli ud çalmak , aralarında husumet olan insanlarla karşılaşıp barışmaya işaret eder.

Rüyada ud çalarken ,udun kırıldığını görmek ,gam ve kederden kurtulmaya ,hasta için şifaya ,işaret eder.

Rüyada Ud Çalan Birini Görmek

Rüyada ud çalan birini görmek ,çalan kişinin şekli ve cinsiyeti ile muteberdir. Rüyada yanı başında ud çalan bir kadın görmek ,rüya sahibinin aşk hayatında mutlu olacağına , eş ya da sevgili ile arası bozuk olanlar için bu durumun düzelmesine ,işaret eder. rüyada evinde tanımadığı bir kişinin ud çaldığını görmek ,dost görünün düşmana ,rüya sahibinin deikodular yüzünden aile fertleri ile arasının açılmasına işaret eder.

Rüyada çarşıda ud çalan birini görmek ve ona para vermek hayırlı değildir. bu durum ,malın ve paranın kıymetini bilmemeye ,hak etmeyen insanlara para yedirmeye ve israfa işaret eder. Rüyada çok yaşlı birinin ud çaldığını görmek ,ilim ehlinden yardım almaya ,bilgili ve kültürlü  insanlarla dostlu kurmaya işaret eder.

Rüyada kundaktaki bebeği ud çalarken görmek ,uzun ve sağlıklı bir ömre ,ailecek mutluluk verecek durumların ortaya çıkmasına işaret eder. Rüyada mezarlıkta ud çalan birini görmek ,rüya sahibinin korku yaşamasına ancak bu durumdan kendi iradesi ile kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Def Çalmak
Rüyada Bağlanmak

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku