Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada Uçurtma Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Uçurtma Görmek Anlamı

Rüyada uçurtma görmek işlerin yoluna girmesine ,sıkıntıdan sonra yaşanacak ferahlığa işaret eder. Rüyada uçurtmanın renkli ve uzun kuyruklu olması rüya sahibinin boş hayaller peşinde koştuğuna ,hayatın gerçekliğinden uzak ,kendi dünyasında yaşadığına işaret eder.

Komşusu ile birlikte uçurtmayı birlikte  uçurduğunu görmek ,komşuluk ilişkilerinin iyi olmasına ,kavgasız gürültüsüz bir hayata işaret eder.

Rüyada uçurtmanın iplerini söktüğünü görmek ,rüya sahibine gelecek kötü bir habere, uçurtmanın düştüğünü görmek ise ,rüya sahibine büyü ve sihir yoluyla kötülük etmek kişilerin varlığına işaret eder.

Uçurtmanın ipine sarılı olarak birlikte uçtuğunu görmek , emeklerinin karşılığını almaya ,bol kazançlı işlerle uğraşmaya işaret eder.

rüyada uçurtma görmek anlamı

Rüyada gökyüzünde uçurtmalar görmek

Rüyada gökyüzünde uçurtmalar görmek ,rüya sahibinin huzurlu bir yerde yaşama isteğine işaret eder. Gök yüzünde uçan uçurtmalardan birini yakaladığını görmek ,rüya sahibine gelecek müjdeli bir habere işaret eder. Rüyada uçurtmaların üstünde bir çocuk tasviri görmek ,rüya sahibinin çocuğu var ise ,belli bir dönem çocuğundan ayrılmaya ,çocuğu olmaya için ,evlat sahibi olmak için  özlem çekmeye işaret eder.

Gelinlik giymiş güzel kızın uçurtmayı uçurduğunu görmek ,birisi ile tanışmaya ve malını parasını tanıştığı kişiye harcamaya işaret eder. Çirkin birinin uçurtma uçurması ise  ,dedikodu ve gıybete maruz kalmaya ve bu yüzden üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada Renkli Uçurtma Görmek

Rüyada renkli uçurtma görmek ,hayallerin güzelliğine ,siyah renkte uçurtma ,kötü haber almaya ,bembeyaz uçurtma  ,müjdeli haber almaya işaret eder. Sarı renkli uçurtma bir yakının hastalık haberini almaya ,sarı renkli uçurtmayı kendisinin uçurduğunu görmek ,rüya sahibinin hastalanmasına işaret eder.

Uçurtmada çirkin suratlı bir insan sureti görmek ,rüya sahibinin gizli düşmanı olduğuna ancak bu düşmanın rüya sahibinden çekindiğine işaret eder. Rüyada çocuklarla birlikte uçurtmayı uçurduğunu görmek ,rüya sahibinin iyilik sever ,sevecen ve ahlaklı bir kişiliğe sahip olduğuna ve ilerde halk içinde sevilen ve lider bir konuma geleceğine işaret eder. Rüyada uçurtma satın almak ,hayal alemine dalmaya ,uçurtmayı çöpe atmak ise gerçeklerle yüzleşmeye işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku