Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Tuvalete Girdiğini Görmek

Rüyada Tuvalete Girdiğini Görmek

tarafından admin
rüyada tuvalete girmek
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Tuvalete Girdiğini Görmek Anlamı

Rüyada tuvale girdiğini görmek farklı şekillerde tabir olunur. Rüyada tuvalet tasviri ,mal, kazanç, hastalık, evlat ,insanın eşi ve kadın kavramları ile tabir olunur.

Rüyada temiz  tuvalet görmek

Rüyada temiz tuvalete girip hacetini giderdiğini görmek sağlıklı olmaya ,eş ya da sevgili ile mutlu bir hayat sürmeye ,sıkıntılarını gidermeye işaret eder.

Rüyada tuvalet deliği görmek

Rüyada küçük ve etrafı pislikle dolu tuvalet deliği görmek ,rüya sahibinin günahkar olduğuna ,geniş ve yine etrafı pislik dolu tuvalet görmek ,hataların çokluğuna , pisliği tuvalet deliğinin içinde olarak görmek ise mal ve mülkün çokluğuna ,ekonomik sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada tuvalet deliğinden gelinlik içinde çıkan bir insan sureti görmek ,büyük bir korku yaşamaya ,rüya sahibine büyü ,sihir gibi işlerle zarar vermek isteyen insanların varlığına ,dost bilinen gizli bir düşmanın olduğuna işaret eder.

Rüyada tuvaletini yapmak

Rüyada kendini tuvalette hacetini yaparken görmek ,hastalıktan kurtulmaya ,sıkıntıların biteceğine işaret eder. Kanlı olarak dışkı yaptığını görmek ,rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkmasından dolayı sıkıntı yaşayacağına ancak bu durumun sonradan düzeleceğine işaret eder.

Rüyada tuvalete girdiğini ve bu tuvaletin ağzına kadar pislikle dolu olduğunu görmek birden bire zengin olmaya ,bazen evlat sahibi  olmaya işaret eder. Rüyada tuvalette tek başına beklediğini görmek ,rüya sahibinin eşi,dostu ve yakınlarından uzaklaşmasına ,ailede bir takım sorunların yaşanmasına işaret eder. Rüyada tuvaletteki aşırı pislikten dolayı ihtiyacını gidermek için oturacak yer bulamadığını görmek ,nefret duygusuna ,rüya sahibinin yapacağı bir hatadan dolayı sevdiği insanların kendisinden nefret edeceğine işaret eder.

Rüyada tuvalette insan dışkısı yemek

Rüyada tuvalette  insan dışkısı  yediğini görmek  haram yoldan mal elde etmeye ,kazanmak uğruna her haltı yemeye ,mal ve para hırsının çokluğuna işaret eder.

Rüyada tuvalette hayvan dışkısı görmek

Tuvalette sığır, koyun ,keçi gibi hayvanların dışkısını görmek bolluk berekete ,helal kazanca ,maddi sıkıntıların sona ermesine işaret eder. Tuvalette at dışkısı görmek ,kazanç getirici bir yolculuğa çıkmaya ve hiç bir engelle karşılaşmadan işlerini halletmeye işaret eder. Tuvalette domuz dışkısı görmek ,rüya sahibinin ya da yakınlarının bir hastalığa yakalanmasına ve bu durumun uzun süreceğine işaret eder. Tuvalette vahşi yırtıcı bir hayvana ait dışkı görmek ,düşmanlardan büyük zarar görmeye ,yakın akrabalardan birinin büyük bir düşmanlık içinde olduğuna işaret eder. Rüyada tuvalette kuş türünden bir hayvanın  dışkısını görmek ,müjdeli haber almaya ,tavuk ,kaz ,hindi türünden bir hayvanın dışkısını görmek ise ,komşu ile tartışmaya ,kavga etmeye işaret eder.

Rüyada tuvalette mahsur kalmak ve çıkamadan uyanmak ,büyük bir derde düşmeye ,malının faydasını göremeden dünyadan göçüp gitmeye işaret eder.

Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku