Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Tabut Görmek

Rüyada Tabut Görmek

tarafından admin
rüyada cenaze görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Tabut Görmek Anlamı

Rüyada tabut görmek maddi ve manevi kasa anlamında  yorumlanır. kendini  tabutun  içinde olarak görmek ,mal ve servete kavuşmaya ,kendi öz verisi ile kimseye muhtaç olmadan yaşamaya işaret eder.

Rüyada  tabutun  içinde yaşlı bir insan görmek ,mirasa ,hiç tahmin etmediği yerden gelecek büyük kazanca işaret eder. Rüyada kırık dökük tabut ,haram mala, zarar etmeye ve sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Bekar bir erkeğin rüyasında  tabutun  içinde yatan ölü bir kız görmesi aslında onun evleneceği kişidir. Kız güzel ise ,iyi ahlaklı bir kız ile evliliğe ,  çirkin ise kötü ahlaklı bir kız ile evliliğe ,kızın saçları beyaz ise zengin bir kadın ile evliliğe, işaret eder. Kadın için ise tabutta yatan kişinin erkek olması şartıyla durum aynıdır.

Üzerinde bayrak olan bir tabutu taşımak ,çok sıkıntı içinde olmaya ,ancak Allah’ın izni ve dostlarının yardımıyla çektiği eziyetten kurtulmaya ve huzura ermeye işaret eder.

Rüyada tabutun içinde bebek görmek ,hayırlı evlada ,çocuğu olmayan için çocuk sahibi olmaya ,müjdeli habere işaret eder. Rüyada tabut içinde kokmuş hayvan cesedi görmek ,haram mala ,beddua almaya ,düşmanlarından zarar görmeye ve büyük üzüntüye düşmeye işaret eder.

Tabut tasvirli rüyalar gerçekleşmesi kuvvetli rüyalardandır. Rüyada tabut tasviri aynı zamanda ölümü hatırlatması bakımından etkisi uzun sürelidir.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku