Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Şişe Görmek

Rüyada Şişe Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Şişe Görmek Anlamı

Rüyada şişe görmek ,şişenin şekli ve içindekilerin mahiyeti ile birlikte yorumlanmıştır. Nablusi’ye göre rüyada şişe tasviri ‘kadın’ olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Cam Şişe Görmek

Rüyada cam şişe görmek ,rüya sahibini iyi ahlaklı olduğuna, huzurlu ve sakin bir hayata işaret eder. Rüyada cam şişeden su içmek ,rüya sahibine gelecek bir faydaya işaret eder.

Bekar bir kişinin rüyada yatağında şişe görmesi ,yakın zamanda evlilik teklifi alacağına işaret eder. Evinde çokça içi su dolu şişe görmek ,bereketin artmasına ,içi boş şişe görmek ise ,emeklerin boşa çıkacağı bir yapmaya işaret eder.

Rüyada içi sarı renkli bir sıvı ile dolu şişeden o sıvıyı içmek ,rüya sahibinin zehirlenmek suretiyle hastalanmasına , şişeden mavi renkli sıvı içmek ,iş hayatında güzel durumların yaşanmasına , siyah renkli sıvı içmek ,kötü bir haber almaya ,süt renginde sıvı içmek ,müjdeli habere işaret eder.

Rüyada içinde ne olduğunu bilmeden şişedeki sıvıyı içmek, rüya sahibinin hesap kitap yapmadan bir takım işlere girişmesine ,etrafındaki insanlara karşı duyarsız olmasına işaret eder.

İçinde gül suyu bulunan bir şişeyi görüp  , eline yüzüne bu gül suyunu dökmek ,namuslu ve kıymet bilir bir eşe, bekar için bu minval üzere yapacağı bir evliliğe, evli olan için eşi ile mutlu günler geçirmeye işaret eder.

Denizde şişe tasviri  ,haber almaya ,akarsuda akıp giden şişe görmek ,ele geçecek bir fırsatın kaçmasına işaret eder.

Rüyada bir şişeden idrar içmek, hasta için şifaya ,borçlu olan için borcunu ödemeye ve sıkıntısı olan için sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada şişeden kan içmek , haram mala ya da gıybet etmeye işarettir.

Rüyada Plastik Şişe Görmek

Rüyada plastik şişe görmek ,rüya sahibinin boş hayallerin peşinde koşmasına ve gizli düşmana işaret eder. Rüyada içi görünmeyen bir şişe genel olarak riskli ve rüya sahibine zarar veren durumlar ile muteberdir.

Rüyada görülen plastik şişe şeffaf ise düşmanın kim olduğunun bilinmesine ,koyu renkli ve şeffaf değil ise bilinmeyen düşmana işaret eder. Rüyada plastik şişeyi elinde ya da evinde görmek düşman ile muhatap olmaya ,plastik şişeyi parçalamak ise düşmanı kahretmeye ,korkudan emin olmaya ve huzurlu günlere işaret eder.

Rüyada Kırık Şişe Görmek

Rüyada kırık şişe görmek mal ve kazanç ile muteberdir. rüyada evinde olan şişeleri bir bir kırdığını görmek ,rüya sahibinin ekonomik olarak rahatlamasına ,işlerin yoluna girmesine ve ailecek kazanmaya işaret eder. Rüyada şişeyi kırarken elini kestirip kan aktığını görmek ,zahmetle elde edilecek mala ,ortaklık yapılacak bir işe ve bu ortaklıktan gelir sağlamaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku