Ev Cin Rüyaları Rüyada Peri Kızı Görmek

Rüyada Peri Kızı Görmek

tarafından admin

Rüyada Peri Kızı Görmek Anlamı

Rüyada peri kızı görmek vefalı dost ile muteberdir. Perinin boynuna sarılıp uçmak ,zahmetsiz yolculuğa çıkmaya ,peri ile öpüşmek bekar için güzel bir evliliğe ,eski dostları ile buluşmaya ,işaret eder.

Rüyada periler ile muhabbet etmek ,büyük huzura ,dertlerden kurtulmaya ,peri kızı ile evlenmek ,maddi ve manevi rahatlık yaşamaya ,dostlardan gelecek yardıma, halden anlayan eşe, işaret eder.

Rüyada periyi yıkık virane bir yerde görmek sıkıntı yaşamaya, güçten düşmeye işaret eder. Rüyada periden altın, gümüş, mücevher almak maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa, borçlu için borcunu rahatlıkla ödemeye ,hasta için şifaya işaret eder.

Rüyada perilerin avaz avaz bağırdığını duymak  eş ile yapılacak şiddetli kavgaya  ve bu yüzden büyük üzüntü yaşamaya işaret eder. Rüyada perilerin çok olduğu bir mekana girmek ,gurbet ele gitmeye ,gurbet ellerde perişanlık çekmeye delalet eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku