Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada Öldüğünü Görmek

tarafından admin
rüyada musalla taşı görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Öldüğünü Görmek Anlamı

Rüyada öldüğünü  görmek çok geniş yorumlu ve etkili rüyalardandır. Nitekim hayatın sadece bu dünyadaki hayat olmadığına dair neticeler ve rüya sahibine ihtarlar veren çok tesirli rüyalardandır.

Konu Başlıkları

Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü ve mezar içinde sorgu sual meleklerinin gelip kendini sorguladığını görmek ,eğer meleklere cevap verilir ise hayra ,cevap verilmez ise üzüntüye ve zarara uğramaya işaret eder.

Rüyada öldüğünü ve insanların omuzlarında mezarlığa  götürüldüğü halde gömülmediğini görmek düşmanlara karşı zafere erişmeye ,hastalık ve dertlerden kurtulmaya ,borçlu ise borcunu ödemeye ,çekilen sıkıntıların geride kalmasına işaret eder. Ayrıca makam bekleyen için makama ermeye , dileği olan için dileklerin kabulüne işaret eder.

Rüyada ölüp  bir çok insanın arkasından ağladığını görmek ,rüya sahibine çevresinden gelecek büyük bir yardıma işaret eder. Hasta kimsenin rüyada öldüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulmaya ,uzun ömre işaret eder.

Rüyada kendini  kefene sarılı  görmek

Rüyada kendini kefene sarılı  görmek ,kefenin rengine göre tabir olunur. Şayet kefenini rengi:

-Yeşil ise ,rüya sahibinin bu dünyadan imanlı olarak gideceğine

-Beyaz ise ,güzel ahlaka ,kazancın bereketine

-Siyah ise , makam sahibi olmaya ,iş yerinde konum değiştirmeye ve mutluluğa

-Kızıl ise ,rüya sahibinin düşmanlarından zarar görmesine

-Sarı ise ,hastalığa ve acı çekmeye

-Mavi ise rüya sahibinin yakın bir zamanda bir ölüm haberi almasına işaret eder.

Rüyada Ölüyü Yatarken Görmek

Rüyada ölüyü yatarken görmek ,eğer ölü rüya sahibinin yatağında ise ,bu hayırlı rüyalardandır. Sağlıklı ve bereketli bir ömre işaret eder. Rüya sahibine yatakta ölüye sarıldığını görmek ,yalnızlık çekmeye ,rüya sahibinin çok bunaldığına ,eş ile sorunlar yaşamaya ,yeni arayışlar içinde olmaya işaret eder.

Rüyada Ölüm Anını Görmek

Rüyada ölüm anını görmek : Rüya sahibinin kendi ölüm anını görmesi , inancı ile ilgili şüphelerin yaşamasına işaret eder. Başka bir kişinin ölüm anına şahit olmak  misafir ağırlamaya , bekar için evliliğe ,ev taşımaya ,yeni bir yerde hayatını devam ettirmeye işaret eder. Rüyada ölüm anında olan bir kişiye sarılmak ,borcu olan için borcunun ödemeye ,sıkıntılardan kurtulmaya ve huzura ermeye işaret eder.

Rüyada gasil hanede yıkandığını görmek

Rüyada gasil hanede yıkandığını görmek   gam ve kederden kurtulmaya, rızkın artmasına ve ferahlığa  delalet eder. Bir kimsenin rüyada kendisini teneşir üstünde yıkanır halede görmesi, üzüntü ve kederden kurtuluşa ve yüksek makama ve müjdeli haber almaya işaret eder. delâlet eder. Rüyada bir ölüyü yıkadığını görmek, rüya sahibinin birisine çok büyük bir yardımda bulunmasına ve hayır hasenat işleriyle uğraşmaya işaret eder.

Rüyada kendini gasil hanede yıkanırken büyük ve küçük abdest yaparken görmek ,rüya sahibinin rahatlamasına ,çekilen sıkıntılardan kurtulmaya ,tek başına büyük bir mücadelenin içinde olmaya ve başarılı olmaya işaret eder.

Rüyada yaşlı bir ölüyü yıkadığını görmek ,miras ya da hiç tahmin edilmeyen yerden gelecek büyük miktar paraya ,güzel bir kızı yıkadığını görmek ,bekar için evliliğe ,evli olanlar eş ile mutlu olmaya işaret eder. Rüyada ölü bir bebeği yıkadığını görmek ,hastalıklar ve sıkıntılarla mücadele etmeye ve bu mücadele sonunda huzura kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Musalla Taşı Görmek

Rüyada Musalla taşı görmek, dini vecibeleri yerine getirmeye , tövbe etmeye , üzüntü ve kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada kendini musalla taşının üzerinde ölmüş olarak görmek ,hayattaki yorgunluğa ,rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntı içinde olmasına ,etrafındaki insanlara derdini anlatamadığına ve rüya sahibinin diğer insanlarca anlaşılmak istediğine işaret eder.

Musalla taşında kendini diri olarak görmek  ,engellere rağmen azmi kaybetmemeye , işlerinde başarılı olmaya ve borçtan kurtulmaya işaret eder. Rüyada kendini bir çok ölünün üzerine yatar halde görmek ,günaha batmaya ,borçlanmaya ,sıkıntılı günlerin başlamasına işaret eder.

Rüyada İşemek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku