Ev K Harfi İle Başlayan Rüyalar Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada Kuyu Görmek

tarafından admin

Rüyada kuyu görmek Anlamı

Rüyada kuyu görmek, dert, tasa , problem ile tabir olunur. Ancak rüyadaki tasvirler ile birlikte yorumlamak mümkündür. Alt başlıklar halinde yorumlar şu şekildedir.

*Rüyada Kuyuya Düşüp çıkmak 

     Rüya sahibinin başkaları yüzünden sıkıntıya düşmesine ancak kendi imkanları ile problemlerinden kurtulmasına işarettir.

*Rüyada Dipsiz Kuyu Görmek

       Çözülmesi çok uzun zaman alacak probleme ,hayatta umutsuzluğa kapılmaya ,depresyon yaşamaya işaret eder. Aynı zamanda derdini anlatacak kimseyi bulamamaya ve yalnızlık çekildiğine işarettir.

 

*Rüyada Kuyu Kazmak

İşene hile karıştırmak babında tabir olunur. kazılan kuyu ne kadar derin ve ışığı yutar ise işteki hile o kadar fazladır. Bu rüya aslında bir uyarı niteliğindedir. Kendi kazdığı kuyuya düşen kişi çok büyük bir zara uğrar .Rüyada kuyudan çıkmak esenlik ,ferahlık , gam ve endişelerden kurtulmaktır.

*Rüyada Kuyu Suyu Görmek 

Rüyada kuyuda su görmek, işlerin yoluna girmesine ,güzel günlerin yakın olduğuna ,umutsuzluktan kurtulmaya ,huzur ve rahata ermeye mütealliktir. Kuyuda iken su içmek çabucak gelecek müjdeye , sevince işarettir.

 

*Rüyada Kuyuya Su Doldurmak

Rüyada kuyudan su doldurmak kazanç elde etmeye ,ganimete , dertlerden ve hastalıklardan kurtulmaya işarettir.

*Rüyada Büyük Kuyu Görmek

Rüyada büyük kuyu görmek rüya sahibinin tehlikede olduğuna , çevresindeki kişilere çok dikkat etmesi gerektiğine ,düşmanlarınca takip edildiğine işarettir.

 

*Rüyada Bulanık Kuyu Suyu Görmek

  Rüya sahibinin tereddütleri olduğuna, şüphelerinden kurtulması gerektiğine, hayatında belirsizliklerin devam ettiğine işarettir.

 

*Rüyada Kuyudan Temiz Su Çekmek

    Rüya sahibinin haksız kazanç elde etmesine, harama bulaşmasına  ,başkalarının namusuna göz dikmeye işarettir.

 

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku