Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Kendi Dedesini Görmek

Rüyada Kendi Dedesini Görmek

tarafından admin
Rüyada dede görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Kendi Dedesini Görmek Anlamı

Rüyada kendi dedesini görmek hayırlı rüyalardandır. Nitekim dede merhamet ve sevgi deryasının sembolüdür. Rüyada kendi dedesine sarıldığını görmek ,rüya sahibinin yufka yürekli kişiliğine ,özlem duygusu içinde olduğuna işaret eder.

Rüyada dedesi ile birlikte bir şeyler yediğini görmek ,aile içinde birlik ve dirlik olduğuna ,sağlıklı günlere ,hayatın normal gidişatında değişiklik olmadan huzurlu bir şekilde devam etmesine işaret eder.

Rüyada dedesinden dayak yediğini görmek  rüya sahibine dedesinden gelecek maddi yardıma işaret eder.

Rüyada ölmüş dedesini görmek

Rüyada ölmüş dedesini görmek ,yakın akrabalarından birinin evine misafir gelmesine ve rüya sahibinin bu durumdan çok hoşnut olacağına delalet eder.

Rüyada dedesinin ağladığını görmek ,rüya sahibinin hata içinde olduğuna ,hal ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine ve kendine çeki düzen vererek yoluna devam etmesinin önemine işaret eder.

Rüyada dedesini kundakta olarak görmek , dedesi olan için dedenin vefatına ,dedesi olmayan için ise bir yakınını kaybetmeye ve üzüntü duymaya işaret eder. rüyada dedenin elinden bir şeyler almak ,kazanca ,tanıdık birilerinden gelecek maddi yardıma işaret eder.

Rüyada ölmüş dedesinin  beyaz bir at üzerinde kendine doğru geldiğini görmek ,rüya sahibinin emek harcamadan zengin olacağına ,şanslı günlerin başlangıcına  ,bolluk ve bereketle dolu bir ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada dedesinin farklı bir kadın ile nikah kıyıp evlendiğini görmek ,aile içinde yabancı kişilerin dedikodu ve iftiraları yüzünden problem yaşanmasına ve bu durumdan bütün aile fertlerinin olumsuz olarak etkilenmesine işaret eder.

Rüyada dedesinin kendinden çok hızlı bir şekilde uzaklaşarak kaybolduğunu görmek ,rüya sahibinin vicdansızca bir iş yapmasına ve bu yüzden dolayı yalnızlık çekmeye ,çevresinin maddi ve manevi desteğini kaybetmeye işaret eder.

Rüyada kendisini dede olarak görmek ,hayırlı ve uzun bir ömre ,sevgi dolu bir yüreğe ,çevresi tarafından sevilen  ve saygı duyulan bir insan olmaya ,kemale ermeye işaret eder.

Rüyada yaşayan dedesini ölmüş olarak görmek , sevdiklerinden haber almaya ,özlem çektiği ne var ise özlemlerine kavuşmaya ,sade ve huzurlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

Rüyada dedesini sırtında taşıdığını görmek ,rüya sahibinin cimri kişiliğine, mala aşırı düşkün olmaya ,para kazanmak için hırs yapmaya işaret eder. Dedesini hasta olarak görmek ,aile içinde ve arkadaşlar arasında çıkacak kavgaya ve bu yüzden üzüntü ve pişmanlık duymaya işaret eder.

Rüyada dedesini beyaz elbiseler içinde görmek ,müjdeli habere ,siyah elbise ile görmek kötü bir haber almaya ,renkli elbiseler içinde görmek ise ,kişinin hayatına renk katacak insanlar ile tanışıp dostluk ve ahbaplık yapmasına işaret eder.

 

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku